Однопартійці обрали Анатолія Грицюка головою Ківерцівської організації РПЛ

Однопартійці обрали Анатолія Грицюка головою Ківерцівської організації РПЛ

Минулої п’ятниці  в райцентрі Ківерці відбулась звітно-виборна конференція Ківерцівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, голова фракції РПЛ у  Волиньоблраді  Юрій Ройко та делегати, які представляли  первинки  району.
Зі звітом про роботу організації перед однопартійцями виступив Анатолій Грицюк. Анатолій Петрович – депутат Волиньоблради, є одним з найдосвідченіших партійців команди Радикальної партії на Волині. Доповідач навів аналітику: за цих кілька місяців кількість членів РПЛ в Ківерцівському районі суттєво зросла. Створено 74 дієві первинки в райцентрі Ківерці та населених пунктах району та значно покращено агітаційну роботу. Важливо,що добре працюють первинки  не тільки в місті Ківерці, але й в селах Славне, Жидичин, Цумань та інших.

Присутні на конференції делегати   обрали головою Ківерцівської районної парторганізації  Анатолія Грицюка, також  –  нового заступника, ним стала Любов Новосад  та п’ять  членів бюро.«Щиро вітаю Анатолія Петровича Грицюка з обранням головою Ківерцівської районної організації РПЛ. Бажаю успіхів, сил, натхнення та перемоги! Добрі справи, які вже реалізовані партійцями, говорять про те, що команда РПЛ на Волині успішно вирішує соціальні проблеми місцевої громади. Нові дороги в населених пунктах Жидичин та Цумань.  Осучаснені школи, в яких навчаються сільські дітлахи та інші хороші справи, які реалізують для земляків наші  обласні депутати Анатолій Грицюк та Юрій Ройко.  Вагома допомога, і  – словом, і  – ділом, колегам по партії. Саме тому рейтинг нашої політичної сили в Ківерцівському районі є високим, сама районна організація – однією з найсильніших»,- підкреслив керівник РПЛ в області.
«Команда Радикальної партії на Волині  працює під девізом: сильна команда, дієва фракція, заможна сільська громада. Таким чином, пропонуємо волинянам  дієвий план вирішення соціальних проблем та реальну підтримку кращих представників нашої політичної сили»,- підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів