Однопартійці переобрали Олександра Місяця головою Ковельської організації РПЛ

Днями  в місті Ковель відбулась звітно-виборна конференція Ковельської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та місцеві партійці .

 Перед колегами по партії звітував Олександр Місяць. Важливо, що Ковельський міський осередок є одним з найрезультативніших в області. На його рахунку багато гарних справ. Активно працює громадська приймальня Радикальної партії в місті Ковелі. Її працівники не засиджуються в кабінетах, з газетами, листівками йдуть до людей, розповідають про важливі соціальні ініціативи Лідера РПЛ та його команди. Тому первинки міста щораз поповнюються новими людьми.

Важливо, що згуртованою та активною є фракція Радикальної партії в Ковельській міській раді, яку очолює Олександр Миколайович. Вона працює згуртовано та відповідально, професійно опонуючи міській владі. Тому має заслужений авторитет серед громадськості та жителів міста.

«Від усієї обласної команди РПЛ вітаю Олександра Миколайовича Місяця з успішно зданим звітом на конференії та переобранням його головою Ковельської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка. Безперечно, це –  одна з найпотужніших організацій на чолі з не менш досвідченим керівником . Успіхів, ще кращих проектів на благо громади Ковеля та – нових перемог»,-  підкреслив  Володимир Кравценюк.

Присутні на конференції делегати знову обрали головою Ковельської міської парторганізації Олександра Місяця, двох заступників – Олександра Голованя і Дмитра Сухого та п’ять членів бюро.

Авторитет серед виборців, активні комунікативні зв’язки   керівника Ковельсього міського партосередку з жителями міста та вміння згуртувати  партійців відмітив в своєму виступі Віктор Прокопчук .

«Ковельська громада  добре пам’ятає резонансний судовий позов  проти Ковельського міськвиконкому. Міська  фракція  разом з громадськими активістами теж  брала участь в судових засіданнях. Гуртом зробили все для того, аби  місцеві Герої, отримали землю, гарантовану державою. Колеги заступились за АТОвців, не дозволивши роздерибанити їх земельні наділи . Саме за такі справи та депутатські запити, які набули в місті громадського резонансу, осередок  нашої політичної сили підтримують городяни. Так само згуртовано, постійно поповнюючи свою команду, працюйте  і надалі»,- підсумував заступник керівника РПЛ на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *