Один день перебування народного депутата Андрія Лозового в Луцьку (ВІДЕО)

Один день перебування народного депутата Андрія Лозового в Луцьку (ВІДЕО)

Цього тижня на Волині з робочою поїздкою перебував заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий. В рамках свого візиту народний депутат України разом з керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком відвідали регіональний круглий стіл:«Політичний діалог – крок у майбутнє». Його ініціатором став відомий захисник прав людей з інвалідністю, керівник громадської організації «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун. В заході також прийняли участь представники низки громадських організацій інвалідів і пенсіонерів на Волині, депутати Волинської обласної ради від РПЛ, депутати районних рад.«Людям з інвалідністю – роботу, нормальну зарплату та гідне життя! Радикальна партія, її Лідер Олег Ляшко – тільки за шанобливе ставлення до людей з інвалідністю. Їх потрібно розуміти і підтримувати, поважати і захищати. Це не тільки слова. Хочу наголосити, що наша парламентська фракція – єдина у Верховній Раді, яка має у своєму складі народного депутата, людину з ознаками інвалідності Юрія Шухевича. Проблеми таких співгромадян для нас надзвичайно важливі. Я вислухав виступи громадських активістів і мене шокувало, що в місті, де проживає 16 тисяч людей з інвалідністю тільки першої та другої групи, досі немає соціального таксі. Особисто підпишу звернення на адресу міської ради, аби вирішити цю пекучу проблему», – підкреслив у своєму виступі  Андрій Лозовий.

Народний депутат від РПЛ побував на волинському інформаційному телеканалі «12 Канал», поспілкувався у прямому ефірі з ведучим радіо «Сім’я і дім». Під час ефірів Андрій Лозовий відповів на запитання журналістів. Обговорювали українсько-польські стосунки, зокрема, звернення Верховної Ради, яке передала депутатському корпусу Польщі фракція РПЛ. Стосується воно антиукраїнського закону «Про інститут національної пам’яті», за який голосував Сейм Польщі. Андрій Лозовий розповів, чому рішення польської влади, в якому вона звинувачує український народ у злочинах та заперечує право України на цілісність та незалежність, ускладнює відносини двох сусідських країн.

маю честь бути першим гостем політичних ефірів на 12 Канал з чарівною Katya Pavlova.

Publiée par Андрій Лозовий sur Mercredi 21 février 2018

Народний депутат детально розказав і про важливий економічний законопроект Радикальної партії: «Купуй українське – плати українцям» та відповів на інші запитання впродовж ефірів.

Дорогі лучани! Прямо зараз на радіо "Сім'я і дім", частота в Луцьку – 102,4 FM

Publiée par Андрій Лозовий sur Mercredi 21 février 2018

 

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів