Офіційна заява Радикальної партії на Волині!

Офіційна заява Радикальної партії на Волині!

У зв’язку з ганебними подіями, що мали місце на сесії Луцької міської ради 28 лютого 2018, коли землі комунальної власності дерибанились депутатами, та рядом публікацій у ЗМІ про належність деяких депутатів до наших партійців, Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка повідомляє наступне: 1). Депутати Луцької міської ради Костянтин Петрочук, Сергій Була та Аркадій Соломатін, які сьогодні перебувають в центрі земельного скандалу, уже тривалий час не є членами Радикальної партії Олега Ляшка. Рішенням Президії  Політичної ради партії від 15 березня 2017 року вони виключені з лав Радикальної партії через порушення партійної дисципліни і втрату довіри.

2). Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка підтримує рішення ініціативної групи жителів міста Луцька щодо відкликання колишніх членів Радикальної партії Сергія Були, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна і позбавлення їх депутатських мандатів через те, що вони втратили довіру не лише однопартійців, але і своїх виборців. Події в міській раді 28 лютого лише підтверджують правильність рішення як РПЛ, так і громади щодо недовіри цим політикам.

3). Звертаємось до журналістів, які представляють ЗМІ Волині, із проханням бути об’єктивними та не поширювати інформацію, яка не відповідає дійсності про причетність даних осіб до нашої партії.Волинська територіальна організація
Радикальної партії Олега Ляшка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів