Олег Ляшко нагородив педагога з Волині Почесною грамотою Верховної Ради

Олег Ляшко нагородив педагога з Волині Почесною грамотою Верховної Ради

Сьогодні, 20 липня   2017 року, Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відзначив заслуженими нагородами, Почесними  грамотами  Верховної  Ради України, велику групу однопартійців-депутатів місцевих рад різних рівнів. Серед нагороджених і наш земляк, педагог з села Облапи, що на Ковельщині, депутат Ковельської районної ради від Радикальної партії  Віктор Сидорчук.
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко  щиро привітав  партійців з заслуженим відзнаками, побажав міцного здоров’я та плідної діяльності  у радикальній розбудові нашої держави та відстоюванні соціальних запитів місцевих виборців.  До вітань приєднався в. о голови Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк, який був присутній  на урочистостях  в українському парламенті.

«Віктор Олегович – один з кращих депутатів, які представляють РПЛ на Волині,- наголосив Володимир Кравценюк,-  він послідовно та дієво відстоює проблеми виборців Ковельщини. Сьогодні потрібно мати мужність, щоб достойно представляти на районному рівні опозиційну партію, яка спроможна побудувати  сильну економіку та заможну державу. Любити свою  країну, самовіддано працювати  для неї – цього він вчить своїх учнів, адже викладає історію України в сільській школі. Поза робочим часом Віктор Олегович захоплюється туризмом та спортивним орієнтуванням, ходить з учнями в походи, виховує в них стійкість, вміння знаходити вихід зі складних ситуацій. Він цілеспрямована людина, справжній патріот країни. Дуже приємно, що він в нашій команді. Щиро вітаємо його з високою нагородою  і бажаємо нових досягнень!»

Пресс-служба Волинської ТО РПЛ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів