Олег Ляшко: Новий рік – це час надії. (ВІДЕО)

Новорічні свята – це чудовий час, коли родини збираються разом, щоб зустріти Різдво Христове і Новий рік. Але є сім`ї, які, на жаль, не можуть цього зробити, бо розділені війною. Це сім`ї українських бранців Кремля, військовополонених, зокрема, захоплених моряків.

Влада цього року спробувала запровадити нову традицію – воєнний стан перед святами. Але це, на жаль, не допомогло повернути наших хлопців додому, як і політика влади не може відновити мир і повернути території.

Новий рік – це час надії. Уже зовсім скоро українці оберуть нового Президента. І це надія на те, що родини, які сьогодні розділені і зустрічають Різдво з великим сумом, зможуть бути разом уже на Великдень. А український народ нарешті отримає шанс на такий бажаний мир!

Новорічні свята – це чудовий час, коли родини збираються разом, щоб зустріти Різдво Христове і Новий рік. Але є сім`ї, які, на жаль, не можуть цього зробити, бо розділені війною. Це сім`ї українських бранців Кремля, військовополонених, зокрема, захоплених моряків. Влада цього року спробувала запровадити нову традицію – воєнний стан перед святами. Але це, на жаль, не допомогло повернути наших хлопців додому, як і політика влади не може відновити мир і повернути території. Новий рік – це час надії. Уже зовсім скоро українці оберуть нового Президента. І це надія на те, що родини, які сьогодні розділені і зустрічають Різдво з великим сумом, зможуть бути разом уже на Великдень. А український народ нарешті отримає шанс на такий бажаний мир!

Publiée par Олег Ляшко sur Dimanche 30 décembre 2018