Олег Ляшко та Андрій Лозовий разом з радикалами Волині вшанували пам’ять Ігора Єремеєва (фото Волинь24)

Олег Ляшко та Андрій Лозовий разом з радикалами Волині вшанували пам’ять Ігора Єремеєва (фото Волинь24)

В неділю 13 серпня Лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з народним депутатом Адрієм Лозовим та керівником Волинської ТО РПЛ Володимиром Кравценюком відвідали панахиду до другої річниці смерті Ігора Єремеєва.  Також серед присутніх були і інші радикали Волині: Віктор Прокопчук, В’ячеслав Федін, Олександр Свирида, Андрій Токаренко, Юрій Ройко та Сергій Котюк. Вони приїхали вшанувати пам’ять Ігора Єремеєва, мецената Волині, людини, якою пишається і за ким сумує не тільки його рідне село Острожець, але і весь край, оскільки Ігор Миронович зробив багато добрих справ і мав ще безліч задумів для розвитку регіону, які, на жаль, перервала передчасна смерть.



В невеликому храмі Острожця провели панахиду і вшанували пам’ять Ігора Єремеєва молитвою. До другої річниці смерті на цвинтарі був встановлений і освячений пам’ятник.  Земляки, колеги, друзі, рідні, політики та народні депутати, – багато хто прийшов згадати, пам’янути і віддати шану Ігору Єремеєву.

Як пройшов день пам’яті, в своєму фоторепортажі  “Естафета Єремеєва: найкраща пам’ять – продовження справ, якими він “жив та горів” висвітлила Волинь 24.



Хата, де народився та виріс Ігор Єремеєв

Футбольний турнір пам’яті Ігоря Єремеєва




   

Напис на могилі Ігора Єремеєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів