Олег Ляшко: «В мене серце – українське, дух – український і команда моя – українська». Звіт фракції Радикальної партії (ВІДЕО)

Олег Ляшко: «В мене серце – українське, дух – український і команда моя – українська». Звіт фракції Радикальної партії (ВІДЕО)

3 грудня в місті Києві відбулась  визначна подія в історії українського парламентаризму. За чотири роки роботи в парламенті фракції Радикальної партії відзвітував Олег Ляшко – керівник найбільш дисциплінованої, дієвої та проукраїнської політичної сили у Верховній Раді.

«В мене  – найкраща родина і найкраща команда»

Важливо, що зробив це Олег Ляшко в день свого народження. Політику виповнилось 46 років. І провів Олег Валерійович цей день зі своєю залізною командою – депутатами ВР, обласних, міських, районних рад та ОТГ, керівниками обласних організацій нашої політичної сили та партійцями.  Команда РПЛ на Волині на чолі з керівником Володимиром Кравценюком також була присутня в залі.

Лідер з гордістю представив громадськості та численним представникам ЗМІ свою політичну команду. Важливо, що самого Олега Ляшка та його заступника з економічної політики Віктора Галасюка, за даними громадської мережі “ОПОРА”, визнано найефективнішими народними депутатами. Це – перше і друге місце в рейтингу.

В залі, де відбувся форум, було людно і жодного пустого місця. З нетерпіння на звіт фракції чекали і представники Волині.

Перед початком звіту щирі і теплі слова політик сказав на адресу найрідніших людей –   дружини Росіти і доньки Владислави, які прийшли підтримати коханого чоловіка і люблячого тата.  І на адресу мами, якої не було, бо, на жаль, захворіла. Родина –  це найцінніше в житті! Вона дає наснагу і силу до перемоги.

«В мене найкраща родина і найкраща команда. Дякую, найрідніші, за вашу підтримку. Сьогодні на конференції мені не вистачає лише моєї мами – вона потрапила до лікарні із пневмонією, молюся, щоб вона якнайшвидше одужала. Я виріс без батька – він кинув мою маму зі мною на руках. Але я давно йому пробачив, бо якби не він – я б не народився на світ. Це велика радість, коли батьки доживають до того часу, коли можуть радіти успіхам своїх дітей. Обов’язково зателефонуйте своїм батька, скажіть їм добрі слова, адже життя таке скоротечне»,- сказав Лідер РПЛ.

Серед присутніх були також і вихователі інтернату, де жив Олег Ляшко, військові, фермери, шахтарі. Прийшли і ті, кому політик допоміг і підтримав.

Щиро привітав Олега Валерійовича молодий юнак з Чернігівщини, тато двох діток Сергій Ухо. Жителю віддаленого села політик врятував життя. Організував  реанімобіль, вертоліт, аби допомогти, бо він 6 років тому отримав  85 опіків тіла. Разом з однопартійцями витягнули молодого українця з того світа.

Микита Козаков – сирота  з Дніпра, якого вітчим хотів позбавити життя, так і сказав: «Після посту в ФБ про допомогу в моєму житті з’явились ви і з’явилась – надія». Цього хлопця теж  не дозволила обікрасти  квартирним махінаторам команда РПЛ.

Фракція РПЛ ініціювала 100 законопроектів для країни – економічних, соціальних, безпекових ініціатив

«Ми зробили сьогодні те, що ніхто до цього не робив. Вперше в історії українського парламентаризму ми звітуємо про свою роботу. Всі йдуть на вибори і обіцяють «золоті» гори, а потім нічого не роблять. Досить дурити людей! Тому сьогоднішній звіт у мій день народження – це не просто підбиття підсумків якогось етапу в житті. Це те, що треба людям: правда, справедливість і звіт про свою роботу», –  наголосив Олег Ляшко, звітуючи з трибуни.

 

«Я сам звітую про свою роботу і вимагаю цього від інших: від Президента та всіх партій. Прийдіть до людей перед виборами і прозвітуйте, що зробили, на що витратили бюджетні кошти та як підтримуєте українців. Але вони не звітують, бо немає чого сказати, або вони просто бояться людей»,- продовжив політик.

Економічно важливими законами, ухваленими за ініціативи РПЛ, Олег Валерійович назвав введення мораторію на перевірки бізнесу, підвищення мита на вивіз металобрухту, зниження ЄСВ,  мораторій на експорт лісу-кругляка та криміналізацію його контрабанди. Зокрема, збільшення мінімальної зарплати вдвічі – з 1600 до 3200, на яку сьогодні живе понад  4 мільйони українців.  Також збільшення надходжень до державної скарбниці  дало можливість про індексувати пенсії для  понад 5 мільйонів українців.

Малий бізнес на Україні завдяки РПЛ відчув реальне зменшення адміністративного тиску. Перевіряльникам заборонили  втручатись в роботу підприємців без поважних причин.  Лідер  нашої політичної сили виступає за нову, прозору, справедливу та некорупційну  систему державного нагляду та контролю. Відповідальний бізнес працює на країну, створює нові робочі місця українцям.

Політика для людей і про людей

«Олегу Ляшку та парламентській франкції є про що звітувати, адже зроблено багато, що поліпшує життя кожного українця. В 2018 році започаткували програму “Доступні ліки”, і тепер люди можуть отримати необхідні препарати безкоштовно.  На 2019 рік добилися розширення переліку ліків і збільшення ю.джетних коштів на це вдвічі. Це діє, і люди це розуміють. Підтримуємо і мораторій на вивезення лісу-кругляка. З Волині контрабандою у вигляді дров вивозилися тонни необробленої якісної деревини.  А верталося до нас це меблями і виробами за захмарними цінами. Тепер наші лісоперробні підприємства отримали замовлення, а люди роботу. І таких ініціатив, добрих справ сотні! ” – поділився своїми враженнями керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Олег Ляшко та  парламентська фракція  РПЛ не дали обмежити конституційні права українців – на майно, житло, працю, освіту. Це було зовсім нещодавно і вся країна могла спостерігати, як боролась залізна команда, аби відстояти ці поправки до президентського указу про запровадження  воєнного стану. Вони зламали плани президента скасувати вибори, узурпувати владу. Саме на вимогу Радикальної партії парламент призначив президентські вибори на 31 березня 2019 року. Україна залишається демократичною державою, і обиратиме навесні нового президента.

Ще низкою законів  Олег Ляшко та його команда посилили соціальний захист військових і членів їхніх родин, зокрема, добилися справедливого нарахування субсидій та збільшили термін відпусток. А також зробили низку кроків для посилення обороноздатності країни та захисту її від агресора.

«Ми голосуємо за всі законопроекти на підтримку армії. Хто не годує свою армію – буде годувати чужу. Про наших захисників потрібно думати завжди. Допомагати їм всім, адже вони відстоюють нашу Україну. Для мене важливим є наш законопроект щодо збільшення відпусток військовослужбовців за рахунок часу, який вони проводять в дорозі. Всі ці дні солдати зможуть побути вдома, з рідними», – зазначив  політик.

Окремо Лідер РПЛ наголосив на ініційованих ним революційних змінах до Конституції по землі, які затвердив Конституційний суд.

«Все починається з Основного закону. Там є про високопосадовців, прокурорів, депутатів. Про селянина, робітника не має ні слова. Про кого ж тоді писати? Я доб’юся, щоб ці зміни по землі якомога швидше розглянув парламент попри шалений супротив латифундистів. Основою аграрного устрою країни має бути фермерське господарство», – висловив свою думку політик.

Зміни до Конституції, які ініціює РПЛ – це – відновлення порядку в державі, відновлення миру, зростання економіки та підвищення добробуту кожної родини. Вони мають припинити безлад і хаос. Для цього потрібно встановити сильну президентську вертикаль і запровадити жорстку відповідальність.

 

«Для чого потрібні такі депутати, яких потрібно заганяти до парламенту, щоб проголосувати за потрібні суспільству закони? Тому пропоную скоротити їх  чисельність  з 450 до 250 чоловік, які будуть працювати. Ще – скасувати депутатську недоторканість. Міністерств має бути менше – з 20 до 10, скасувати посаду прем’єр-міністра, посилити президентську вертикаль влади та зробити так, щоб суддів та прокурорів обирали громадяни на виборах, як у США»,- сказав керівник фракції РПЛ у парламенті.

«В 100 років від Дня Злуки українських земель – 22 січня 2018 року –  ми йдемо на президентські вибори для того, щоб об’єднати Україну, відновити мир і порядок, дати людям роботу і нормальне життя, стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Ми сьогодні опозиційна фракція, але ми – найефективніша команда в парламенті. Ми зробимо значно більше, будучи при владі», – підсумував Лідер РПЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів