Олег Ляшко вимагає підвищити пенсію з першого липня

Олег Ляшко вимагає підвищити пенсію з першого липня

Олег Ляшко вимагає від уряду радикально підняти пенсії з 1 липня. На цьому політик наголосив з трибуни парламенту.«Сьогодні в Україні 4 мільйони людей отримують мінімальну зарплату. Коли вони вийдуть на пенсію, теж отримуватимуть копійки. Натомість, уряд збільшує трудовий стаж та піднімає пенсійний вік, при цьому, не вирішує головної проблеми – збільшення пенсій. Українці, які чесно пропрацювали все життя, не повинні побиратися по помийках та збирати пляшки!», – наголосив Ляшко.

«Сьогодні в Україні 4 мільйони людей отримують мінімальну зарплату. Коли вони вийдуть на пенсію, теж отримуватимуть копійки. Натомість, уряд збільшує трудовий стаж та піднімає пенсійний вік, при цьому, не вирішує головної проблеми – збільшення пенсій. Українці, які чесно пропрацювали все життя, не повинні побиратися по помийках та збирати пляшки!», – наголосив Ляшко.
Народний депутат обурюється тим, що чимало українців досі отримує менше тисячі гривень пенсії на місяць.
«Проживіть ви, паразіти, на ці копійки! Українцям потрібні нормальні пенсії та зарплати. Тому, ми вимагаємо з 1 липня радикально підняти пенсії півмільйону людей, які отримують 947 гривень на місяць, а також перерахувати пенсії людям, які мають великий трудовий стаж», – зазначив лідер опозиційної фракції.
Разом із тим, Олег Ляшко наполягає на ухваленні альтернативного плану економічного розвитку Радикальної партії, який передбачає подолання бідності та виходу із кризи.
«Впевнений, що у кожного з депутатів родичі, друзі, знайомі працевлаштовані. А що робити мільйонам українців, які не мають роботи, або молоді, що після навчання виїжджає за кордон? Ми пропонуємо альтернативу цій грабіжницькій політиці, яку проводить нинішня влада. Українці повинні мати роботу і гідну зарплату!», – підсумував Ляшко.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів