Олег Ляшко закликав всю Україну долучитися до протестів проти вбивства тварин

Олег Ляшко закликав всю Україну долучитися до протестів проти вбивства тварин

Кривава розправа над тваринами в Миколаєві підняла всіх зоозахисників України вийти на протести в своїх містах.В ніч з неділі на понеділок 16 липня в комунальному підприємстві «Центр захисту тварин» в м. Миколаєві приспали близько 70 псів. Керівник закладу запевняє, що етаназія була проведена законно і за планом. Втім миколаївські зоозахисники словам нового директора не вірять і впевнені, що це було просто знищення тварин без зайвих свідків вночі.

Завтра, 20 липня, о 10.00 в містах України біля міських рад розпочнуться акції зоозахисників  з вимогою покарання живодерів.

Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив Лідер Радикаольної партії Олег Ляшко.
https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/1742079775860612

 

Він закликав актив партії по всій Україні долучитися до претестів проти живодерів.

Олег Ляшко відомий своєю неймовірною любов’ю до тварин, особливо собак. Вдома в нього живе 8 песиків. Проте його уваги вистачає ще і на безпритульних тварин. Минулого року під час робочої поїздки на Волинь Олег Ляшко зупинився на Цуманському перехресті і його увагу привернув невеликий безпритульний пес. Політик погладив цуценя і нагодував. Ця зустрі потрапила в об’єктив камери фотографа видання Волинь24. Собака відтоді отримала ім’я Лящиха і стала справжньою зіркою і королевою автозаправки.

З часом сам Олег Валерійович згадав про песика з Волині  і закликав допомагати тим, хто цього потребує:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів