Олег Ляшко закликав всю Україну долучитися до протестів проти вбивства тварин

Кривава розправа над тваринами в Миколаєві підняла всіх зоозахисників України вийти на протести в своїх містах.В ніч з неділі на понеділок 16 липня в комунальному підприємстві «Центр захисту тварин» в м. Миколаєві приспали близько 70 псів. Керівник закладу запевняє, що етаназія була проведена законно і за планом. Втім миколаївські зоозахисники словам нового директора не вірять і впевнені, що це було просто знищення тварин без зайвих свідків вночі.

Завтра, 20 липня, о 10.00 в містах України біля міських рад розпочнуться акції зоозахисників  з вимогою покарання живодерів.

Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив Лідер Радикаольної партії Олег Ляшко.КРИВАВИЙ МИКОЛАЇВ ПІДНЯВ ХВИЛЮ ПРОТЕСТІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІЗакликаю активістів Радикальної партії в кожному місті…

Publiée par Олег Ляшко sur Jeudi 19 juillet 2018

 

Він закликав актив партії по всій Україні долучитися до претестів проти живодерів.

Олег Ляшко відомий своєю неймовірною любов’ю до тварин, особливо собак. Вдома в нього живе 8 песиків. Проте його уваги вистачає ще і на безпритульних тварин. Минулого року під час робочої поїздки на Волинь Олег Ляшко зупинився на Цуманському перехресті і його увагу привернув невеликий безпритульний пес. Політик погладив цуценя і нагодував. Ця зустрі потрапила в об’єктив камери фотографа видання Волинь24. Собака відтоді отримала ім’я Лящиха і стала справжньою зіркою і королевою автозаправки.

З часом сам Олег Валерійович згадав про песика з Волині  і закликав допомагати тим, хто цього потребує: