Олег Ляшко на Волині: «Злочинам проти українців немає прощення»

Олег Ляшко на Волині: «Злочинам проти українців немає прощення»

Двадцять третього та двадцять четвертого  червня шістдесят шість років тому на подвір’ї Луцької тюрми строчили кулемети, лунали зойки і страждання, потоками лилася людська кров. Енкаведисти розстрілювали  волинських  в’язнів: мешканців навколишніх сіл, інтелігенцію, робітників, цвіт нашого краю, який став поперек горла «новій радянській владі». Дивом вижили лише одиниці. Один з них – патріот із села Буяні Луцького району  Микола Куделя, він розповів про криваві злочини  тих, хто обіцяв волинянам «нове, щасливе життя» і вказав місця братських могил, де ведуться тепер розкопки.

Ляшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Місце майбутнього меморіалу на території Свято-Архангельського монастиря в старій частині Луцька під час свого візиту на Волинь відвідав  Лідер Радикальної партії у супроводі митрополита Луцького і Волинського  Михаїла, Народного депутата України Андрія Лозового,  в. о. голови Волинської ТО РПЛ Володимира Кравценюка та місцевих однопартійців.  Олег Ляшко помолився за  мучеників-волинян, щиро вшанував їх пам’ять та поклав квіти на місці розстрілів в’язнів Луцької тюрми.

«Це – пам’ятка «руського міра» в Україні. Це ціна того, що зараз нам намагається нав’язати Кремль. Цим злочинам немає прощення, як і можливості життя в Україні нащадкам НКВДистів, які вбивали українців. Це потрібно пам’ятати не для того, аби мстити, а щоб не допустити такого в майбутньому», – сказав керівник українських радикалів.

Ляшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Також опозиційний політик наголосив, що підготує звернення до Уряду, аби виділити 10 мільйонів гривень для облаштування музею та належного увічнення пам’яті загиблих бранців Луцької тюрми, які пішли на мученицький подвиг заради  майбутньої  незалежної  України.

Ляшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Ляшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Ляшко, меморіал, митрополит, КравценюкЛяшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Ляшко, меморіал, митрополит, Кравценюк

Прес-служба Волинської ТО РПЛЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів