Олег Ляшко пообіцяв знайти 10 мільйонів гривень на перебудову монастиря в обласному центрі Волині

Олег Ляшко пообіцяв знайти 10 мільйонів гривень на перебудову монастиря в обласному центрі Волині

Лідер Радикальної партії під час візиту до Волині зустрівся з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом у монастирі Бригідок. Народний депутат оглянув пам’ятки архітектури на території храму, а також місце розстрілів в’язнів органами НКВС 23-24 червня 1941 року.
«При комуністах розстріляли тисячі українців. Розрита могила із невинно убієнними – це оскал того миру, що зараз намагається нав’язати нам Кремль. Голодомори, репресії, війна – це ціна, яку українці заплатили мільйонами життів за Незалежність. Дуже важливо більше ніколи не допустити цих злочинів. Для цього Україна має бути сильною!», – наголосив лідер Радикальної партії.

Ляшко, монастир, митрополит, михаїл, волинський, бригідки, кравценюк

Політик додав, що такі вчинки не можуть бути забуті та прощені: «Сьогодні треба відновити справедливість – увіковічнити пам’ять невинно убієнних, притягнути до відповідальності тих, хто по-варварські винищував українську націю, і зробити так, щоб нащадки НКВСних вбивць ніколи не мали права на політичне чи суспільне життя в Україні», – підкреслив нардеп. Олег Ляшко наголосив, що українська церква, українська культура, українська мова – це та основа держави, без чого неможливе все інше.

Лідер Радикальної партії пообіцяв знайти гроші на реконструкцію монастиря. «Вимагатиму від уряду виділення 10 мільйонів гривень з держбюджету на створення музею артефактів та облаштування крипти – місця поховання святих. Ні місцевий, ні обласний бюджет не може виділити на це гроші, бо не дозволяє законодавство. Тому добиватимусь, щоб це профінансувала держава», – підсумував Олег Ляшко.

Ляшко, монастир, митрополит, михаїл, волинський, бригідки, кравценюкЛяшко, монастир, митрополит, михаїл, волинський, бригідки, кравценюк

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів