Олег Ляшко: «Потрібно навчати дітей з малозабезпечених сімей, які стануть спеціалістами, зароблятимуть та відновлюватимуть країну»

Олег Ляшко: «Потрібно навчати дітей з малозабезпечених сімей, які стануть спеціалістами, зароблятимуть та відновлюватимуть країну»

Олег Ляшко вимагає відновити державне фінансування професійно-технічної освіти, щоб діти-сироти, а також діти з малозабезпечених і багатодітних сімей отримали можливість здобути освіту і реалізовувати себе в житті, а країна отримала гарних працівників. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Крім того, Лідер Радикальної партії вимагає від влади забезпечити безкоштовним харчуванням у школах і дитсадках всіх дітей. Він закликав уряд внести відповідні зміни до держбюджету. Також Олег Ляшко вимагає від влади переглянути розмір зарплат прокурорів і гідно оцінити працю освітян, збільшивши їхні зарплати.«Влада встановлює по 300 тисяч гривень зарплати суддям, а каже, що на зарплати вчителям і лікарям грошей немає. Нещодавно Кабмін ухвалив рішення і підняв зарплати прокурорам на 25%. Високу зарплату повинні отримувати ті люди, від яких залежить освіта та здоров’я нації, а не прокурори та судді. Перше, що зробить після президентських виборів Олег Ляшко – перегляне бюджет і радикально збільшить зарплати вчителям, лікарям, вихователькам дошкільних закладів і соціальним працівникам»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

Як розповів голова Волинської обласної організації РПЛ, з 2016 року через катастрофічну нестачу коштів, які виділяються з місцевих бюджетів, більшість профтехучилищ опинилися на межі закриття. За фінансування ПТУ має відповідати держава і роботодавці, а не місцеві бюджети. Сьогодні в кожному райцентрі вчать економістів та юристів, а потім ці талановиті діти на базарах стоять з трьома дипломами. При цьому, країні не вистачає будівельників, столярів, механізаторів, шахтарів, вчителів та лікарів. Треба навчати тих, хто буде заробляти і відновлювати країну. Тому Олег Ляшко і вимагає повернути державне фінансування професійно-технічної освіти.«Ще одна важлива проблема. Сьогодні безкоштовні гарячі обіди у школі отримують діти до 4 класу. А хіба діти у 5, 8 чи 10 класі не хочуть їсти? Кожна дитина хоче їсти! Кожен школяр хоче їсти, а не тільки ті діти, батьки яких можуть заплатити за обід. У кожної мами і тата голова пухне від того, щоб знайти 20 гривень дитині на обід у школі. В результаті нинішньої політики влади мільйони українських сімей не знають, чим годувати дітей, у них немає роботи і заробітку», – зазначив Володимир Кравценюк.

«Саме тому харчування дітей у школах і дитсадках – це обов’язок держави. Олег Ляшко добивається відновлення харчування дітей за рахунок держави, щоб кожна дитина у школі щодня їла борщ із м’ясом, а не раз на рік на Різдво чи Великдень, отримувала стакан теплого молочка та ложку меду. Тоді всі українські діти будуть здоровими», – підсумував керівник Радикальної партії на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів