Олег Ляшко: « Я не дам вам в українських селян забрати землю»

Лідер Радикальної партії  вимагає  від Президента підписати закон про мораторій на землю.

Для цього, попередньо, Верховна Рада має проголосувати відхилення Постанови про блокування даного закону, внаслідок якої він досі не розглянутий і не підписаний Президентом. Про це Олег Ляшко нагадав Голові Верховної Ради під час Погоджувальної ради. Він вимагає найближчим часом винести Постанову на голосування до сесійної зали.«Я прошу  припинити оці хитруванчики  глитаїв –  і наших, і закордонних, щоб під будь-яким приводом протягнути ринок земель. Я хочу попередити всіх вас, хто хоче ринок земель – ми вас нагодуємо цією землею. По саме «не хочу» отримаєте землі! Я не дам вам в українських селян забрати землю», – наголосив  політик.

Важливо,  що саме Лідер РПЛ ініціював зміни до Конституції по землі, які вже затвердив Конституційний суд, останнє слово – за парламентом. У цих змінах Олег Ляшко пропонує назавжди закріпити землю за українськими селянами та зробити фермерські господарства основою аграрного устрою.

Лідер РПЛ та його команда виступають за те, що потрібно продавати не землю, а готову продукцію, відновлювати агропереробку.