Олег Ляшко: «Як Президент я не дам продати українську землю» (відео)

Олег Ляшко: «Як  Президент я не дам продати українську землю» (відео)

Кандидат в Президенти від Радикальної партії Олег Ляшко на 22 з’їзді висловив свою думку щодо законопроекту про ринок землі,  який з‘явився в Раді.

«Земля – це наше все! Я впевнений, що в цьому залі немає жодної людини, яка це не розуміє. Що земля – це не просто земля, яку ми обробляєм. За неї наші діди кров проливали. Це – наші чорноземи, які німці під час Другої світової війни ешелонами вивозили за кордон. Це – земля, яка годує українську націю. Тому як Президент я не дам продати українську землю. Я зроблю все, щоб на цій землі українці заробляли», – підкреслив Олег Ляшко.В Раді з‘явився законопроект про ринок землі. Мій план – інший. Для того, щоб селяни заробляли на землі, потрібно продавати не землю, а продукцію. Я доб'юся остаточного ухвалення змін до Конституції по землі, щоб фермерські господарства стали основою аграрного устрою країни. Забороню продаж землі транснаціональним корпораціям і латифундистам. Влада на догоду МВФ хоче зробити селян батраками, а я створю робочі місця на селі, поверну в село корову, дам дешеві кредити та компенсую вартість сільгосптехніки аграріям.Я нагодую тією землею тих, хто хоче обезземелити селян!#народна_перемога

Publiée par Олег Ляшко sur Mardi 22 janvier 2019

«Мій план – інший. Для того, щоб селяни заробляли на землі, потрібно продавати не землю, а продукцію. Я доб’юся остаточного ухвалення змін до Конституції по землі, щоб фермерські господарства стали основою аграрного устрою країни»,- продовжив народний Лідер.

За словами політика, він заборонить продаж землі транснаціональним корпораціям і латифундистам.

«Влада на догоду МВФ хоче зробити селян батраками, а я створю робочі місця на селі, поверну в село корову, дам дешеві кредити та компенсую вартість сільгосптехніки аграріям. Я нагодую тією землею тих, хто хоче обезземелити селян!»,- підсумував Олег Ляшко.

Важливо, що Лідер Радикальної партії  вимагає  від Президента підписати закон про мораторій на землю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів