Олег Ляшко: «12 мільйонів доларів премії Коболєву, коли пенсіонери голодні – бєспрєдєл чистої води» (відео)

Лідер Радикальної партії в ефірі 112 каналу  розповів про те, як вирішуватиме  проблему  драконівських тарифів на енергоносії. Це – радикальна зміна економічної політики. Зокрема, справедлива ціна на газ, яка відповідає українським реаліям, а не імпортному паритету, збільшення обсягів видобутку власного газу, енергомодернізація, підвищення зарплат і пенсій, щоб люди останні гроші не відносили за комуналку.«При Сталіні б розстріляли за незаконні платіжки, а при Ляшку – в тюрму саджатимуть на 10 років! 12 мільйонів доларів премії Коболєву, коли пенсіонери голодні сидять – це бєспрєдєл чистої води. Він присмоктався до газової сіськи – я змушу його вернути всі бабки! Один жирує, а мільйони бідують – я припиню цей бардак!»,- переконаний Олег Ляшко.Я з людьми завжди думаю в унісон – тому без підказок визначив на ефірі теми, які найбільше хвилюють українців. В першу чергу, це драконівські тарифи.Стисло про те, як я збираюся вирішувати цю проблему:- При Сталіні б розстріляли за незаконні платіжки, а при Ляшку – в тюрму саджатимуть на 10 років!- 12 мільйонів доларів премії Коболєву, коли пенсіонери голодні сидять – це бєспрєдєл чистої води. Він присмоктався до газової сіськи – я змушу його вернути всі бабки!- Один жирує, а мільйони бідують – я припиню цей бардак!- Моя політика проста – щоб у людей була зарплата і повний холодильник.- Пролонгувати кабальні російські газові контракти не можна! Треба збільшувати видобуток свого газу і торфу, купувати виключно українське вугілля, щоб стати енергонезалежними.- Ми можемо на найближчі 100 років забезпечити себе енергоресурсами, а тим часом – розвивати альтернативні джерела енергії.- Пройшов час курити бамбук – прийшов час пахати, щоб зменшити енергозалежність.- Встановимо нульову рентну ставку на нові скважини – як мухи на мед приїдуть інвестори.- Хай Порошенко їздить по Україні не з Томосом, а з меморандумом МВФ, в якому здали інтереси українців.#цеМожливо

Publiée par Олег Ляшко sur Dimanche 27 janvier 2019

За словами кандидата в Президенти, його політика проста – щоб у людей була зарплата і повний холодильник. Також не можна пролонгувати кабальні російські газові контракти. Вихід один – треба збільшувати видобуток свого газу і торфу, купувати виключно українське вугілля, щоб стати енергонезалежними.

«Ми можемо на найближчі 100 років забезпечити себе енергоресурсами, а тим часом – розвивати альтернативні джерела енергії. Прийшов час пахати, щоб зменшити енергозалежність. Якщо встановимо нульову рентну ставку на нові скважини – як мухи на мед приїдуть інвестори»,- сказав політик.