Олег Ляшко: «Більше української сталі, вагонів, заводів, роботи і зарплати для наших людей!»

Олег Ляшко вимагає негайно ухвалити його закон «Купуй українське, плати українцям!», який забезпечить перевагу вітчизняним виробникам та дасть поштовх розвитку української промисловості.«Моя програма  – проста: більше української сталі, вагонів, заводів, роботи і зарплати для наших людей! Заробляти, а не побиратись!», – підкреслив Олег Ляшко.

 За словами політика, державне підприємство «Укрзалізниця» купує імпортні локомотиви і вагони за мільйони доларів замість того, щоб замовляти їх на Запоріжсталі, де їхня реконструкція коштує всього кілька десятків тисяч доларів. При цьому, вітчизняна металургія простоює без роботи.

«Металурги не можуть вивезти продукцію, бо немає вагонів. Так не повинно бути! Купувати імпортні вагони за мільйони доларів, коли такі ж самі вітчизняні коштують вдесятеро дешевше – це злочин. Потрібно забезпечувати роботою і зарплатою українців, а не закордонних конкурентів», – обурюється Лідер РПЛ.

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк  зазначив, що Олег Ляшко припинить політику національного приниження, коли Україну перетворюють на сировинну колонію. Він вже домігся підвищення мита на вивіз металобрухту, щоб наша промисловість не мала браку сировини. Він змусить «Укрзалізницю» купувати вагони з української сталі, виготовлені на наших заводах. Звільнить від мита все виробниче обладнання, щоб менше коштів йшло на податки і більше – на модернізацію і на зарплати українцям.

«Олег Ляшко не буде терпіти, що Євросоюз запроваджує 25% мита на вивіз нашої металургійної продукції. Він розірве всі невигідні для України міжнародні угоди. Його законопроект «Купуй українське, плати українцям» надасть пріоритет національному виробнику і  забезпечить наші підприємства держзамовленнями, а українців – роботою і гідною зарплатою!», – сказав Володимир Кравценюк.

«Українські дороги, українські вагони, українські мости повинні будуватися з української сировини, зроблені руками українців. Саме тому одразу після виборів, я як Президент, змушу  ВР ухвалити нарешті  наш законопроект «Купуй українське, плати українцям!», щоб українці працювали і не побиралися по всьому світу за кредитами»,- підсумував  Олег Ляшко.