Олег Ляшко: « Більше українських тракторів, сівалок, комбайнів – сильніша країна!»

Олег Ляшко: « Більше  українських тракторів, сівалок, комбайнів – сильніша країна!»

Українським фермерам – дешеві кредити та доступна сільгосптехніка,- на цьому наголосив Олег Ляшко, відвідавши  аграрну виставку в Кропивницькому. Лідер Радикальної партії був вражений розробками вітчизняних  машинобудівників. Водночас він відзначив, що на експозиції було представлено 80% імпортної техніки.  В Україні має бути навпаки.
«На агровиставці у Кропивницькому згадав дитинство – як після інтернату, не поступивши до університету з першої спроби, рік працював на тракторі ХТЗ, орав поля. Навіщо нам імпортні трактори, нам потрібні свої, харківські. Раніше на Харківському тракторному заводі 30 тисяч людей працювало,  зараз ледве 1,5 тисячі лишилось. Потім  харківський завод завалили – бо всі бігли за яскравими обгортками, почали купувати імпортну техніку.  Тепер підприємство 850 тракторів випускає, бо завозять  все імпортне. Я хочу поміняти цю політику.  Наші, харківські трактори не гірші, ніж імпортні. Вони виготовлені в Україні. Коли працює завод, то і люди мають роботу, зарплату, коли випускають трактори. А податки йдуть в бюджет»,- підкреслив Лідер Радикальної партії.«Що треба робити щоб не побиратися, не ходити, як голожопі, за кредитами МВФ. Відновити своє виробництво, продавати більше своєї техніки. А для цього потрібні державні програми підтримки і розвитку, компенсація вартості вітчизняної сільгосптехніки для аграріїв, доступні кредити. Потрібно виробляти і купувати своє»,- продовжив Олег Ляшко .

Ініціативи Радикальної партії важливі  для подальшого успішного розвитку економіки держави.  На цьому наголосив заступник керівника РПЛ на Волині Віктор  Прокопчук.

«Олег Валерійович назвав формулу успішної економіки України: «Менше імпорту – більше своєї продукції». Особливо це стосується аграрної сфери. Наші одеські плуги, Кропивницькі сівалки «Ельворті»,  херсонські комбайни, харківські трактори ХТЗ повинні їздити по українських полях. Тоді буде розвиток економіки. Саме тому Радикальна партія  добивається  ухвалення нашого закону «Купуй українське, плати українцям!». Щоб вітчизняна продукція мала переваги перед імпортною. Купує фермер сівалку в українського виробника – 50% вартості компенсує держава. Буде вигідно і виробникам, і фермеру, і державі. Тоді на підприємствах працюватимуть не 50 людей, а 150. Так само, міцнішатимуть  і фермерські господарства на Волині. Чим менше в нашій країні імпорту – тим сильніша країна, бо імпортні товари – це робочі місця іноземців. І податки, які поступають не в національний бюджет. Для Радикальної партії важливо, щоб  українці працювали і заробляли», – підсумував Віктор  Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів