Олег Ляшко: «Чому чиновники з космічними зарплатами бездіють, коли у сироти забрали землю»

Лідер РПЛ пообіцяв  повернути землю, вкрадену шахраями,  сироті  Олені Струцькій  з Миргорода.  24-річна дівчина звернулась до політика під час зустрічі із містянами. Просила допомогти відвоювати земельний пай. 3,5 гектари землі злодії забрали по підроблених документах ще у 2008 році. З того часу сирота оббиває пороги чиновників, але толку немає.«Дівчина, як і я, росла без батьків, її виховувала бабуся. Кілька років тому злодії в шахрайський спосіб забрали в сироти землю. З того часу – ні паю, ні оренди. Судитися в Олени грошей немає. Ходить по чиновникам, але всі їй відмовляють. Мільйони їх розвелися із «космічними» зарплатами, а сирота 10 років не може свій пай повернути.  І виходить так, що земельна ділянка, яка б мала годувати дівчину, зараз годує злодіїв», – обурився  Лідер РПЛ.

Олег Ляшко запевнив, що Оленці  допоможе – підключить юристів і поверне  їй землю. Але  політик  хоче, щоб кожна людина в Україні відчувала себе захищеною.

Аби убезпечити людей від «чорних юристів»,  керівник фракції РПЛ в парламенті  пропонує ухвалити антирейдерські закони. А навічно зняти питання продажу землі допоможуть ініційовані ним зміни до Конституції.

«Продаж землі за нинішньої корумпованої системи у судах та правоохоронних органах буде простим обкраданням людей. Продажні суди будуть штампувати підроблені рішення, забирати майно і землю у людей. А люди не підуть судитися, бо в них немає грошей. Нам не треба ринок землі. Нам треба порядок в країні, робота і зарплата на селі. Щоб земля годувала українців та належала українцям», – підкреслив Олег Ляшко.

Лідер РПЛ пропонує співвітчизникам свій шлях розвитку –  шлях створення нових робочих місць,експорту готової продукції замість сировини і захисту національного виробника.