Олег Ляшко: «Де українцям взяти гроші на газ, якщо їм ніхто не хоче піднімати зарплату?»

Олег Ляшко: «Де українцям взяти гроші на газ, якщо їм ніхто не хоче піднімати зарплату?»

Українці не повинні платити «космічні» тарифи через корупцію Президента Порошенка і його оточення. На цьому наголосив Лідер Радикальної партії  на засіданні Погоджувальної ради. Мізерне підвищення зарплат, закладене у держбюджеті, не покриває шаленого зростання цін на комуналку, ліки і продукти харчування. Про це проінформував  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«31 жовтня волиняни та українці з усіх областей разом з Олегом Ляшко, Андрієм Лозовим та іншими депутатами фракції РПЛ у парламенті провели під Кабміном багатотисячну акцію протесту проти драконівських тарифів на газ. Влада не почула нас і наші ключові вимоги. Нова ціна на газ у 8,55 грн. за куб є непідйомною для більшості українців. Влада обманює людей, коли каже, що тариф зріс лише на 23,5% – насправді вони збільшили його на 78%. Тому з 1 січня 2019 року українці будуть платити за кубометр газу аж 12,31 грн. Такою ж брехнею є обіцянки влади забезпечити усіх субсидіями. Насправді уряд своїм квітневим  відрізав від субсидій 3 мільйони наших співвітчизників»,- підкреслив голова обласної організації РПЛ.

«Лідер Радикальної партії переконаний, що штучне підвищення тарифів – це результат таємної змови президента Порошенка і уряду з МВФ, яка призведе до тотальної бідності українців та деіндустріалізації країни. На вимогу МВФ уряд президента Порошенка різко збільшив тариф на газ, але при цьому відмовляється суттєво піднімати розмір мінімальної зарплати і пенсії. В проекті державного бюджету на наступний рік влада пропонує збільшити мінімальну зарплату лише на 12% – до 4 173 грн. Це не покриває темпів інфляції та зростання цін на ліки та продукти харчування. Де українцям взяти гроші на газ, якщо їм ніхто не хоче піднімати зарплату? Президент та його влада прирікає людей на трагічний вибір: заплатити за газ і померти без ліків. Або купити дорогі ліки і сидіти помирати у холодній квартирі від голоду і холоду, тому що на все інше не залишилося грошей»,- зазначив Володимир Кравценюк.Разом з тим, нове підвищення цін на газ для промислових підприємств, які вже сьогодні отримують газ по 16 тисяч гривень за тисячу кубів, означає скорочення національного виробництва і робочих місць, зниження зарплат і рівня життя українців.Керівник РПЛ наголосив, що у відповідь на рішення уряду про підвищення ціни газу, Олег Ляшко ініціював позачергове засідання парламенту за участю президента, прем’єр-міністра, голів «Нафтогазу» і НКРЕКП з повним звітом щодо ситуації з газовими тарифами. Він вимагає від усіх гілок влади захистити українців від грабіжницьких тарифів та запровадити мораторій на їхнє підвищення. На жаль, у парламенті не знайшлося 150 відповідальних народних депутатів, які б підтримали його ініціативу. Натомість ВР два тижні просто гуляла, не працювала і не думала про інтереси людей.«Команда Олега Ляшка має  абсолютно чіткий план дій, який дасть можливість відновити стабільність і перспективу в країні, знизити ціни на газ, комуналку, ліки, продукти харчування.  Щоб не було трагедією для сім’ї, коли дитина йде до школи і батьки не знають, де взяти 20 гривень їй на обід. Цей план дасть можливість відновити економіку, створити робочі місця, перерахувати зарплати і пенсії. Щоб мільйони українських пенсіонерів не голодували, а молодь не виїжджала за кордон, бо зарплати в Україні менші, ніж допомога безхатченкам у Німеччині чи Франції. Наша політична сила вимагає від уряду підвищення зарплат, перерахунку пенсій, відновлення державного контролю за цінами на ліки і продукти харчування, встановлення справедливої ціни на газ», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів