Олег Ляшко: «Депутати не мають два тижні відпочивати, поки влада грабує народ»

Олег Ляшко: «Депутати не мають два тижні відпочивати, поки влада грабує народ»

Лідер Радикальної партії  разом з однопартійцями ініціює скликання позачергового засідання парламенту. Політик заявив, що своїм  рішенням про підвищення ціни на газ влада фактично кинула українців в рабство МВФ. Тому   депутати повинні не відпочивати, а вимагати від влади звіту про те, що вона робить, аби захистити  громадян.  Про це  проінформував  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«Олег Ляшко говорить про те, що рішення про підвищення цін на газ – абсолютно безвідповідальне. Влада мотивує  його тим, що треба взяти черговий кредит. Завтра знову нові позики треба буде брати і знову ціни на газ піднімати? Замість енергомодернізації, збільшення видобутку власного газу, підвищення зарплат і пенсій посадовці тільки обкрадають людей. Тому Лідер і команда РПЛ вимагають скликати позачергове засідання Верховної Ради»,-  підкреслив голова обласної організації РПЛ.

«На цьому засіданні повинен бути Президент, уряд, НКРЕКП, керівники «Нафтогазу» – всі ті, хто приймає рішення про підвищення ціни на газ. Вони зобов’язані обґрунтувати це підвищення, бо мотивація – «треба взяти кредит МВФ»  для Олега Ляшка не працює. Ціна на газ повинна бути справедливою і чесною, а не завищеною у кілька разів»,- продовжив Володимир Кравценюк.

За словами керівника РПЛ на  Волині, зараз  мільйони людей отримують копійчані зарплати і пенсії. Саме з цієї причини ціни на газ піднімати не можна.  Влада повинна детально розповісти, що робить для того, щоб захистити громадян. Щоб менше витрачати газу, більше видобувати своїх енергоносіїв, модернізувати ЖКГ і, як наслідок, менше платити за газ.

Українці, як говорить Олег Ляшко, все життя жили без міжнародних кредитів.  Влада посадила українців на цю голку міжнародних позик. Щоб не залежати від кредитів МВФ, треба міняти свою економічну політику і самим заробляти.«Ми живемо на багатій землі, маємо сировинні та людські ресурси, а побираємося, як бомжі, бо влада робить Україну сировинною колонією. Торгує сировиною, дешевою робочою силою і  національними інтересами. Майбутній народний Президент Олег Ляшко не буде виконувати вказівки МВФ.  Адже наша політична сила має власну економічну програму перетворень.  Тому об’єднуймось навколо нашого Лідера та РПЛ заради майбутньої сильної України»,- підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів