Олег Ляшко: «Доглядати за людиною з інвалідністю – така ж робота, як у соцпрацівника»

Олег Ляшко: «Доглядати за людиною з інвалідністю – така ж робота, як у соцпрацівника»

Лідер Радикальної партії  бореться за збільшення доплати по догляду за людиною з інвалідністю. Вона має дорівнювати розміру мінімальної зарплати. Відповідний законопроект політик подасть до Верховної Ради.«В Україні майже 2 мільйони людей з інвалідністю, близько 300 тисяч  – з інвалідністю І групи: лежачі, ДЦП, важка форма інвалідності. Для тих, хто доглядає за ними, це велика мука – все життя тягати на собі, лікувати та годувати. Це така ж робота, як у соцпрацівника.

Тому 200 гривень доплати по догляду за людиною з інвалідністю – це знущання. Українці, що доглядають за родичами з інвалідністю, мають отримувати мінімальну зарплату, а ці роки повинні рахуватись їм в трудовий стаж. Відповідний законопроект Олег Ляшко ініціює у парламенті найближчим часом.

«Державі вигідніше, щоб родичі людей з інвалідністю отримували мінімальну зарплату, ніж залишали їх в спецзакладі. Людина не здала дитину в інтернат, де держава за неї платила б мільйони. Тому держава повинна це цінувати», – підсумував народний депутат.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів