Олег Ляшко: «Годувати школярів – функція держави!»

Лідер Радикальної партії хоче повернути державне фінансування харчування в школах і дитсадках. І пропонує давати всім дітям щодня ложку натурального меду і склянку домашнього молока безкоштовно. Про це розповів   керівник  РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк.
За словами Володимира Кравценюка, ця ініціатива політика допоможе і дітей зробити здоровішими, і селянам, які тримають корову чи мають пасіку, буде стабільний дохід. До того ж, батькам не доведеться ламати голову, чим нагодувати дитину.

“Коли учень ситий – то навчання дається краще. Саме Олег Ляшко і його команда  добивається, щоб у держбюджеті на наступний рік були передбачені кошти на харчування дітей у школах і дитсадках. Бо сьогодні багато сімей мають низькі доходи і їм нічим годувати своїх дітей. Це має бути функцією держави»,-  підкреслив голова РПЛ на Волині.Олег Ляшко  вимагає: «За рахунок держбюджету кожній дитині щодня у школі мають давати стакан молока і ложку медку. Щоб наші діти були здорові, рожевощокі і не голодували.  На дітях не можна економити, бо нам  потрібна здорова нація!”

Важливо, що Лідер Радикальної партії також  вимагає повернути  жорсткий контроль за якістю продуктів. Щоб діти не труїлися гнилою шаурмою, пальмовою олією, не лежали по лікарнях. Українці мають споживати безпечну їжу.«Тато чи мама повинні дати дитині 20 гривень на обід.  Якщо діток в родині  – двоє, або ж троє, це вже 60 гривень і більше. Яким має бути бюджет багатодітної родини на Волині, де працює тільки батько і приносить лише одну скромну зарплату? Або взагалі не має роботи і перебивається випадковими заробітками.  Тому команда  РПЛ на чолі з Олегом Ляшком і  добивається того, аби малих українців годували за рахунок держави. Бо здоров’я нації  – перш за все, якщо хочемо конкурувати з сильними в цьому глобальному світі. Діти не повинні голодувати, якщо в батьків немає  грошей їм на повноцінне харчування. І молоко пити, і медом смакувати. Бо  малі школярики можуть забути смак цілющого молока. А мають рости сильними і витривалими. Нашій політичній силі під силу вирішити цю проблему за рахунок держбюджету. Таким чином, подбати не лише за юних українців, але й підтримати аграріїв та пасічників,- підсумував  Володимир  Кравценюк.