Олег Ляшко: «Гроші – це вода, а земля годуватиме український народ тисячу років»

Олег Ляшко: «Гроші – це вода, а земля годуватиме український народ тисячу років»

Конституційний суд почав розгляд ініційованих Олегом Ляшком змін до Конституції. Лідер РПЛ пропонує закріпити в Основному законі норму про те, що основою аграрного устрою України є фермерські господарства. Тільки так можна вберегти українців від батрацтва, а українську землю – від захоплення іноземцями та великими аграрними корпораціями.«Сьогодні влада фактично перетворила Україну на сировинну колонію. Іноземні кредитори з ЄС та МВФ ставлять нам вимоги продавати за кордон землю, сировину, необроблену деревину та металобрухт. Торгувати потрібно не цим, а готовою продукцією. Відродження села – це не продаж землі. Це відновлення агропереробки і тваринництва, це робочі місця і соціальна сфера на селі», – підкреслив політик.

За словами Лідера РПЛ, влада ж хоче зняти мораторій на продаж землі на догоду транснаціональним корпораціям. Це означатиме обезземелення селян, батрацтво, залежність і сировинну структуру української економіки.

«Чужинці хочуть загарбати українську землю, бо зараз у світі продовольча криза, і мільярд людей недоїдає. Врятувати людство від голоду може тільки Україна, бо ніде в світі немає такої родючої землі. Нинішня влада і президент хочуть за сотні мільярдів доларів продати нашу землю, позбавивши українців майбутнього, а прийдешні покоління – шансів жити в заможній державі.  Влада переконує  людей: давайте продамо землю за папірці. Гроші – це вода, а земля – це те, що годуватиме український народ тисячу років»,- переконаний майбутній народний Президент.

Замість продажу землі Олег Ляшко  та його команда борються за розвиток національного сільгоспвиробництва. Радикальна партія поверне аграріям спецрежим оподаткування сільгоспвиробників ПДВ, державні дотації, пільгові кредити, програми підтримки тваринництва, соціальної сфери та робочих місць на селі.«Наші закордонні конкуренти можуть взяти кредити під нуль відсотків річних. Вони вагонами привезуть гроші, скуплять землю і українські селяни будуть батраками. Для того, щоб господарем на українській землі був український селянин, треба не землю продавати, а дати доступні кредити і державну підтримку. Тому я ініціював зміни до Конституції, щоб записати, що основою аграрного устрою України є фермерське господарство. Щоб заборонити продавати землю іноземцям, нашим селянам надавати державну підтримку, не заважати їм і не тероризувати, прийняти закони проти рейдерства, аби не забирали у селян землю і майно, на які вони поклали всі сили і все життя», – підсумував  Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів