Олег Ляшко: «Людям потрібні не декларації, а європейський рівень життя» (відео)

Олег Ляшко: «Людям потрібні не декларації, а європейський рівень життя» (відео)

В парламенті ухвалили зміни до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття членства у ЄС і НАТО.  Команда Радикальної партії  їх підтримала, бо українці за євроінтеграцію.

«Але людям потрібні не декларації, а європейський рівень життя – достойні зарплати і пенсії, доступна медицина, якісні дороги і безпечний громадський транспорт, комунальні послуги не більше 15% від доходу», – підкреслив керівник фракції РПЛ  Олег Ляшко.


У парламенті ухвалили зміни до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття членства у ЄС і НАТО. Наша команда їх підтримала, бо українці за євроінтеграцію. Але людям потрібні не декларації, а європейський рівень життя – достойні зарплати і пенсії, доступна медицина, якісні дороги і безпечний громадський транспорт, комунальні послуги не більше 15% від доходу. Щоб усе це стало реальністю, потрібна сильна національна економіка. Натомість влада перетворює країну на сировинну колонію, яка продає ліс, зерно, металобрухт, землю. Вони ведуть Україну до Європи через Африку. Я пропоную інший шлях – шлях розвитку, створення нових робочих місць, експорту готової продукції замість сировини і захисту національного виробника. Цей шлях дасть українцям перспективу і майбутнє у рідній країні. #цеМожливо

Publiée par Олег Ляшко sur Jeudi 7 février 2019

За словами  політика, щоб усе це стало реальністю, потрібна сильна національна економіка. Натомість влада перетворює країну на сировинну колонію, яка продає ліс, зерно, металобрухт, землю. Вони ведуть Україну до Європи через Африку.

«Я пропоную інший шлях – шлях розвитку, створення нових робочих місць, експорту готової продукції замість сировини і захисту національного виробника. Цей шлях дасть українцям перспективу і майбутнє у рідній країні», – підсумував  Олег Ляшко.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів