Олег Ляшко: « Мародерство в час суцільної бідності за рахунок мільйонів українців»

Олег Ляшко: « Мародерство в час суцільної бідності за рахунок мільйонів українців»

Лідер РПЛ вимагає від Уряду негайно зібратися на засідання і змусити керівників «Нафтогазу» повернути 1,4 мільярда гривень незаконно отриманих премій.Політик розкритикував рішення наглядової ради «Нафтогазу» про продовження контракту із Андрієм Коболєвим ще на три роки і вимагає від уряду не давати йому хід. Урядовці не мають права продовжувати контракт із Андрієм Коболєвим, поки він не поверне вкрадені в українців гроші.

«В країні, де мільйони людей рахують кожну копійку, щоб заплатити за комуналку, голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримує більше 5 мільйонів гривень зарплати щомісяця, ще й премії собі «космічні» виписує за рішення Стокгольмського арбітражу, яке ще не набуло чинності. За цим рішенням країна ще не отримала жодної копійки, а керівники «Нафтогазу» вже виплатили собі 1,4 мільярда гривень. Жодна світова корпорація не виплачує найманим менеджерам такі «космічні» премії і бонуси. Такого ніде в світі немає. Тому це просто розкрадання коштів українців!»,- зазначив Олег Ляшко.

«Люди ледве кінці з кінцями зводять, поки керівники «Нафтогазу» собі мільярдні премії виписують. І уряд закриває на це очі і робить вигляд, що цього мародерства під час суцільної бідності немає»,- обурився політик.

Лідер фракції РПЛ  пригрозив урядовцям судом, якщо вони не вирішать питання із поверненням премій керівників «Нафтогазу» до державного бюджету.

«Або влада наведе порядок в країні, або Президент Олег Ляшко їх всіх посадить у тюрму за те, що вони зараз роблять»,- підсумував народний депутат.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів