Олег Ляшко:«Масовий відтік молоді за кордон може зупинити зміна економічної політики»

Новий проект закону «Українцям – доступне житло» підписав Народний Лідер в ефірі телеканалу NewsOne .  Документ передбачає виділення з держбюджету 5 мільярдів гривень на будівництво житла для молоді.За словами Олега Ляшка, в  бюджеті на 2019 рік передбачено 100 мільйонів гривень на будівництво житла для молоді. Це максимум 25 квартир. Це ніщо, сльози. Новий закон зможе забезпечити житлом не тільки молодь, а й родини учасників АТО, кіборгів, людей з інвалідністю та багатодітні сім`ї. Народний депутат сподівається, що його ініціативу підтримають і інші фракції Парламенту та проголосують за законопроект.

«Треба збільшити заробітну плату, гарантувати перше робоче місце для молоді, в бюджеті передбачити мінімум 5 мільярдів гривень на придбання житла в кредит під пільгові проценти для молодих родин. А щоб українців було більше, у 10 разів збільшу допомогу при народженні та по догляду за дитиною. Сьогодні ніхто не народжує дітей, бо немає за що пачку памперсів купити, пачку таблеток і немає квартири, тиняються по найманих кутках», – підкреслив  Олег Ляшко.

Народний Лідер переконаний, що масовий відтік молоді за кордон може зупинити зміна економічної політики. Ще політик дотримується думки, що молодь, яка отримає владу, зможе навести порядок в країні.

«Якщо ти народився в сім’ї селянина, у тебе одна перспектива – або на базар, або в Польщу. Якщо ж ти народився в сім’ї президента, прокурора чи судді, то ти всього доб’єшся. Моє завдання – повернути справедливість, щоб молоді хлопці і дівчата,  якщо в них є руки, ноги, голова і бажання, могли реалізувати себе, заробити. Бачити батьків кожний день, а не раз на рік, у великі свята, коли приїжджають із заробітків», – підсумував Олег Ляшко.