Олег Ляшко: «Має бути справедлива ціна на газ, яка відповідає українським реаліям»

Олег Ляшко: «Має бути справедлива ціна на газ, яка відповідає українським реаліям»

На вимогу МВФ з 1 травня ціна на газ для населення зросте на 15 відсотків. Українці вже не в змозі платити за комуналку, а чергове підвищення їх доб’є остаточно. Лідер РПЛ вимагає від влади припинити грабувати українців та встановити справедливі тарифи на енергоносії.«Нове підвищення ціни на газ в травні призведе до колапсу житлово-комунального господарства. Криза неплатежів за комуналку і так сягнула небезпечного рівня – лише за листопад та грудень, тобто за 2 місяці після підвищення тарифів, заборгованість за послуги ЖКГ зросла на 9 мільярдів грн.», – наголосив керівник фракції РПЛ в парламенті.

Важливо, що в усьому світі збільшується кількість бурових нафтових і газових вишок. А в Україні навпаки – зменшується видобуток газу, а збільшуються тарифи і обсяги закупівлі імпортного газу. Замість того, щоб створити умови для інвесторів та спрямувати кошти на енергомодернізацію, влада витрачає мільярди на субсидії.

«Наша команда пропонує вихід – радикальну зміну економічної політики. Це справедлива ціна на газ, яка відповідає українським реаліям, а не імпортному паритету, збільшення обсягів видобутку власного газу, енергомодернізація, підвищення зарплат і пенсій, щоб люди останні гроші не відносили за комуналку. Та справедливий порядок нарахування субсидій, який не штовхатиме українців до розлучень чи виписування власних дітей з хати заради субсидії», – підсумував Олег Ляшко.

Лідер РПЛ та його команда не припинять боротьби за справедливі тарифи для українців.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів