Олег Ляшко: «Менше трутнів і ворюг у владі – більше людей праці!»

Олег Ляшко: «Менше трутнів і ворюг у владі – більше людей праці!»

Разом із парламентськими виборами у жовтні 2019 року політик пропонує провести Всеукраїнський референдум і скоротити чисельність народних депутатів з 450 до 250, а також винести на нього питання про відновлення смертної кари за корупцію. Менше трутнів і ворюг у владі – більше людей праці!«В Україні дуже багато депутатів, чиновників, суддів і прокурорів. На одного із сошкою – двадцятеро з ложкою. Тому треба скоротити чисельність депутатів та чиновницького апарату. Тоді буде більше перспектив для розвитку економіки, збільшення зарплат, перерахунку пенсій та повернення молоді з заробітків»,- підкреслив Олег Ляшко .

 Народний Лідер  навів  вдалий приклад сусідньої країни.

«Місяць тому у Молдові відбулись парламентські вибори. І одночасно з ними відбувся референдум, на якому скоротили чисельність депутатів з 101 до 60. Я зроблю  так само. Ми скоротимо чисельність депутатів до 250 чоловік»,- зауважив народний депутат.

Разом із скороченням чисельності депутатів Олег Ляшко пропонує на референдумі розглянути питання про відновлення смертної кари за корупцію, щоб порушників не відпускали під домашній арешт за пограбунок країни.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів