Олег Ляшко: «Молоді родини не народжують дітей, бо держава поставила їх у безвихідь»

Олег Ляшко: «Молоді родини не народжують дітей, бо держава поставила їх у безвихідь»

За 2018 рік чисельність населення в України скоротилася на 200 тис. Українці вимирають. Молоді родини не наважуються народжувати дітей. Лідер Радикальної партії  знає, як зупинити вимирання нації та збільшити народжуваність. Він пропонує запровадити нові програми пільгового кредитування та будівництва житла для молоді, збільшити державну допомогу при народження дитини, а також відновити безкоштовне харчування дітей у школах.«За даними Держстату, у 2018 році чисельність населення в Україні скоротилася на 200 тисяч. У 1998 році українців було 53 мільйони, а сьогодні, 20 років потому – вже 42 мільйони. А мені здається і того менше насправді. Молоді родини не народжують дітей, тому що держава загнала їх у безвихідну ситуацію»,- підкреслив кандидат в Президенти України.

Олег Ляшко пропонує абсолютно чіткий план відновлення економіки, який дасть можливість зупинити вимирання нації. Він пропонує запровадити програми будівництва житла для молоді, збільшити виплати при народженні дитини, а також надавати молодим сім’ям кредити під 1% річних для того, щоб родина могла придбати квартиру. Зараз молоді сім’ї тиняються по найманих кутках і не народжують дітей, бо бояться, що завтра їх викинуть з хати.

Ще одним стимулом для збільшення народжуваності має стати відновлення безкоштовного харчування дітей у школах за рахунок держави.

«Мільйони українських сімей не можуть погодувати свою дитину двічі на день і тому змушені віддавати її у дитбудинок. У багатьох родинах обід – це стакан чаю з булочкою без масла. Багато українських сімей борщ із м’ясом бачать лише на свята: Різдво, Великдень та день народження.», – обурюється політик.

«Моя програма  дасть молодятам впевненість у завтрашньому дні, щоб вони народжували дітей. Буде більше українців – щасливішою буде Україна!», – підсумував  Олег Ляшко.

Кандидат в Президенти від Радикальної партії  домагається від влади збільшення рівня мінімальної зарплати з 1 січня – до 6 тисяч гривень, а з 1 вересня – до 9 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів