Олег Ляшко: «Мораторій на ліс-кругляк збільшує обсяг інвестицій в Україну»

Не можна віддавати український ліс в обмін на кредити. Про це в інтерв’ю виданню «Сегодня» заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Українців тримають за папуасів, в яких в обмін на кредити можна виміняти ліс, землю та інші природні ресурси. Така політика влади принижує Україну і українців. Наша політика протилежна: хочуть іноземці наш ліс – хай ставлять в Україні обладнання. А для цього вже створені умови. Команда Радикальної партії вже добилася розстрочки на два роки ПДВ на нове обладнання для модернізації виробничих фондів», – підкреслив політик.Політик навів приклад позитивного впливу мораторію на вивіз лісу-кругляка.

«На Житомирщині відкрив деревообробне підприємство польський бізнесмен. Після прийняття мораторію він взяв додаткову площу і вклав 30 мільйонів у побудову нових цехів. І завдяки йому ще 300 житомирян мають роботу.  Я був на цьому підприємстві, він просить не скасовувати мораторій, бо він вкладав гроші у інвестиції, а після скасування мораторію, він змушений буде роздавати хабарі, щоб знайти ліс. Інвестори самі сюди прийдуть, коли побачать, що українці здатні відстоювати свої національні інтереси», – підсумував Олег Ляшко.

Прес-служба РПЛ