Олег Ляшко: «Моя мета – ліквідувати соціальне сирітство» (ВІДЕО)

«Найвразливіші на Різдво – це діти, які залишились без батьків», – переконаний Лідер Радикальної партії.

Політик змалечку виховувався в дитячому будинку та інтернатах і в новорічні свята завжди мріяв про сімейний затишок. Так само, як і діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» у Житомирі, яких політик приїхав привітати і підтримати. Олег Валерійович переконаний, соціальне сирітство можна ліквідувати тільки подолавши бідність.


Запитав у дітей з соціального центру «Сонячний дім» у Житомирі, ким вони хочуть стати. Прикро, але ніхто не назвав професію будівельника, шахтаря чи вчителя. Бо навіть діти знають, що за таку важливу роботу у нас платять копійки. Я виправлю цю ганебну ситуацію – підніму престиж робітничих професій, бо без робочих рук ми не зможемо відродити Україну.

Publiée par Олег Ляшко sur Mardi 8 janvier 2019

«Соціальне сирітство береться з бідності – коли батьки не мають роботи, грошей, п’ють та кидають власних дітей. Тому ключове для викорінення цього ганебного явища – це подолання бідності. А для цього потрібно відновлювати економіку, створювати робочі місця і піднімати зарплати. Тоді сиріт в Україні, якщо і будуть, то дуже мало. Тому моя мета – ліквідувати соціальне сирітство, бо я сам виховувався в дитбудинку та в інтернатах. І я точно знаю, що треба, щоб подолати бідність. Бо найкраще для дітей – це коли мама і тато ведуть дитину за руки до ялинки або в кіно, чи просто поруч вдома», – вважає Олег  Ляшко.

Лідер РПЛ поспілкувався із малечею та провів власне соцопитування. Цікавився, ким вони мріють стати у майбутньому. Відповідь більшості дітей здивувала політика.

«До чого дійшов прогрес – діти в 10 років хочуть бути мерами міст. Так, це непогана мрія, але чому ніхто з них не хоче бути столяром, муляром, металургом, шахтарем, будівельником? Бо ті отримують невеликі зарплати. Ось чому дуже важливо відновлювати престиж трудових професій, бо люди праці потрібні для відновлення економіки. Я, коли навчався в інтернаті, отримав права водія трактора та навички столяра, бо було трудове навчання. Тому дуже важливо цим дітям давати необхідні знання ще змалечку, щоб вони виросли і змогли себе реалізувати», – зазначив народний депутат.Секретом власного успіху Олег Ляшко вважає віру в себе. Побажав малечі брати приклад із себе.

«Я такий самий, як і ви – виховувався в дитячому будинку і в інтернатах. І подивіться, ким став. Тому кожен з вас може бути на моєму місці і досягти всього в житті. Головне – вірити в себе, добре вчитися, ніколи не опускати руки і ставити цілі. Тоді у вас все буде: і сім’я, і робота. А я зроблю все, щоб кожен з вас міг себе в житті реалізувати, незважаючи на можливості», – запевнив дітей народний депутат.

Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк також виховувався в інтернаті. Напередодні Нового Року він відвідав Княгининівську спеціалізовану школу-інтернат, що на Волині.  Читайте розповідь Володимира Кравценюка про його інтернат, і чому “інтернатівські” діти особливі.