Олег Ляшко: «Моя мета – щоб люди могли вчасно виявити і лікувати хворобу та жили до 100 років»

Олег Ляшко: «Моя мета – щоб люди могли вчасно виявити і лікувати хворобу та жили до 100 років»

За ініціативою керівника фракції РПЛ у парламенті, в бюджеті на 2019 рік закладено 1,9 млрд. гривень  на безкоштовне медичне обстеження та діагностику всіх українців. Тепер нічого не потрібно платити за обстеження на флюорографі, томографі, рентген-апараті та за аналізи крові.Крім того, Лідер РПЛ вимагає від влади ухвалити поданий ним законопроект №4329 про запровадження безоплатного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян похилого віку. Він добивається, аби держава безоплатно надавала стареньким всі життєво важливі ліки, а наші пенсіонери мали гарантоване законом право на щорічний безоплатний медогляд та в разі необхідності – лікування у стаціонарі.

«Люди сьогодні не йдуть обстежуватися, бо немає грошей: за томограф дай, за флюорограф дай, за рентген дай, за аналіз крові дай! А де взяти, щоб дати? У людей в кишені немає грошей через економічну політику влади. Тому люди не обстежуються, хвороби розвиваються, а на пізній стадії вже не можна допомогти. З нового року обстеження будуть безплатні. Вимагати гроші за аналізи буде незаконно», – підкреслив Олег Ляшко.Важливо, що в бюджеті на наступний рік саме  за наполяганням Лідера РПЛ  у два рази збільшено фінансування програми з надання українцям безкоштовних медпрепаратів. На “Доступні ліки” держава виділила 2 млрд. гривень, з яких 1 млрд. буде надано на забезпечення безоплатними ліками онкохворих. Також до держбюджету на наступний рік закладено 1,9 млрд. гривень  на безкоштовне медобстеження і діагностику всіх українців.

«За це я боровся останні два роки і от нарешті – перемога! Моя мета  – щоб у кожній лікарні стояло сучасне обладнання для проведення рентгену, томографії, для діагностики і лікування раку. Щоб люди вчасно могли виявити і вилікувати хворобу та жити до 100 років – а не витягати з кишені останнє, щоб заплатити за рентген 500 грн. За флюорографію 700 грн., за томографію – взагалі кілька тисяч. З такими цінами обстежуватися можуть лише багатії. Якщо з Нового року хтось вимагатиме від вас заплатити за рентген, флюорографію, томографію або аналіз крові – прохання повідомляти Олегу Ляшку або членам його команди РПЛ»,- підсумував майбутній народний президент. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів