Олег Ляшко: «Ми повернемо закон про престижність шахтарської праці»

Олег Ляшко: «Ми повернемо закон про престижність шахтарської праці»

Лідер Радикальної партії, перебуваючи на Запорізькому залізорудному комбінаті в селі Мала Білозерка пообіцяв гірникам повернути повагу держави до їхньої праці – відновити закон про престижність шахтарської професії. 


 

«Мій дядько Вітька працював шахтарем на шахті «Україна» в Перевальску. Пам’ятаю з дитинства, як він 600 рублів в місяць отримував. Це більше, ніж Генеральний секретар ЦК КПРС. Шахтарі були найкрутіші. А сьогодні шахтарів не поважають. Тому після президентських виборів першим законом, який я внесу до парламенту, буде закон про відновлення престижу шахтарської праці», – підкреслив під час зустрічі з гірниками  політик.

Від збільшення ставки рентної плати на видобуток залізної руди постраждають тисячі простих робітників по Україні. Олег Ляшко зазначив, що тільки на цьому підприємстві з підвищенням податків собівартість продукції збільшиться на 7%. При цьому, ціна на руду падає через відсутність ринків збуту і в результаті – працівники підприємства зароблятимуть менше.

«Лідер РПЛ каже, що приїхав до шахтарів, щоб підтримати їх.  Не дати підняти податки, зокрема, рентну ставку, бо від цього будуть зменшені зарплати робітників. Навпаки, потрібно  знижувати рентну ставку для таких підприємств, щоб люди отримували більші зарплати . Щоб дирекція інвестувала прибуток в розвиток – в умови та безпеку праці, в нові технології та нове обладнання, харчування працівників. А підвищення податків – це позбавлення можливості розвивати підприємство. Менші податки, менша ціна на газ – більші зарплати у працівників» , – прокоментував керівник Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.

За словами Володимира Кравценюка, зарплати гірників  з’їдає інфляція та підвищення ціни на газ. «Олег Ляшко ще раз підняв болючу для кожного українця тему субсидій. Яка політика влади?  Люди, які працюють та отримують зарплату, не мають права на субсидію. Разом з тим, зарплати підняли на 15%, а ціни на газ – на 25%. І ще піднімуть на 30% з 1 травня. А чим вищі ціни на газ – тим менше люди заробляють. Бо ті гроші, що заробив, треба віддати на комуналку. Тому за влучним висловом Лідера РПЛ, маріонетки, які зараз керують країною і хочуть отримувати тільки кредити МВФ – хай ідуть геть і не знущаються над людьми. Собівартість видобутку 2,5 тисячі гривень, а українцям продають по 10 тисяч гривень. Ціни на газ мають бути знижені мінімум вдвічі», – продовжив керівник РПЛ на Волині.

«Для Лідера РПЛ головне, щоб в нашій країні в пошані були шахтарі, металурги, вчителі, лікарі, селяни з хорошими зарплатами і пенсіями. Ці люди, а не президенти та міністри заслуговують на повагу», – підсумував  Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів