Олег Ляшко: «Ми пропонуємо конкретний план для подолання епохи жадібності і бідності»

Олег Ляшко: «Ми пропонуємо конкретний план для подолання епохи жадібності і бідності»

«Кінець епохи жадібності і епохи бідності – за це проголосували 73% українців, сказавши впевнене  – НІ  режиму Порошенка! Ми поділяємо почуття і прагнення українців і пропонуємо конкретний план»,- про це заявив з парламентської трибуни Лідер РПЛ.Щоб не дати старій системі влади відродитися, на думку політика, потрібно зробити низку рішучих кроків.

ЯК ПОКЛАСТИ КРАЙ  ЕПОХИ  ЖАДІБНОСТІ

 – Закон про імпічмент Президента. Глава держави, незалежно від прізвища, має бути підзвітний і підконтрольний суспільству.

– Закон про ТСК. Дієвий парламентський контроль – запобіжник проти узурпації влади.

– Зняття недоторканості з Президента, депутатів і суддів. Всі громадяни мають бути рівні перед законом.

– Зміна виборчої системи. Ліквідація мажоритарки і запровадження пропорційних виборів за відкритими списками – ліки від політичної корупції.

– Скорочення чисельності депутатів до 250. Цілком достатньо для ефективної роботи – буде більше порядку і менше витрат з бюджету.

– Законодавче позбавлення Президента неконституційних повноважень, штучно привласнених ним (формування складу чи призначення керівництва нацкомісій, ДБР, НАБУ).

– Реальна судова реформа – повна заміна усіх суддів з їх прямим обранням громадянами (за зразком США, де окружні судді та прокурори).

ЯК ПОКЛАСТИ КРАЙ  ЕПОХИ  БІДНОСТІ

– Зниження ціни на газ і комунальних тарифів та перегляд Меморандуму з МВФ. Ціна на газ має бути економічно обґрунтованою.

– Відставка очільника «Нафтогаза» Коболєва і повернення до бюджету 1,4 млрд.  грн.  «премії», виплаченої йому і його поплічникам. Це ознака елементарної справедливості і здорового глузду.

– Негайний перегляд держбюджету для прибирання звідти корупційних схем Порошенка і його команди та підвищення зарплат і пенсій українцям.

– Прийняття пакету законів «Зробимо ліки дешевшими» – реальне підвищення доступності лікування для людей.

– Прийняття Промислового Пакету Реформ для відродження промисловості і розвитку економіки (індустріальні парки, безкоштовне приєднання до інженерних мереж, «Купуй українське, плати українцям!», експортно-кредитне агентство…).

– Інвентаризація і захист усіх природних багатств України, які належать народу (земельних, лісових, водних…).

– Перегляд усіх міжнародних угод України для врахування національних інтересів (створення робочих місць, залучення інвестицій, розвиток виробництва, збільшення доходів громадян).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів