Олег Ляшко на Волині: «Були донецькі, вінницькі, а тепер будуть волинські!»

Олег Ляшко на Волині: «Були донецькі, вінницькі, а тепер будуть волинські!»

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко знає Волинь вже як свої п’ять пальців. Кожен його візит яскравий, по-людяному простий і надовго запам’ятовується волинянам.

Цього разу візит виявився символічним. У часи, коли у повітрі повіяло російським реваншем, Олег Ляшко завітав на гостини до Лесі Українки у село Колодяжне Ковельського району. Тут знаходиться музей-садиба родини Косачів.

– Для мене честь бути у рідному селі Лесі Українки, твори якої вчили нас любити нашу землю із самого дитинства. Ми з моїм заступником Андрієм Лозовим щороку на день народження великої поетеси відвідуємо її могилу на Байковому кладовищі у Києві. Тут же я ніколи не був, тому дуже радий, що ми нарешті сюди добралися, – зазначив Олег Валерійович.

На згадку залишив запис у книзі відгуків музею: «Без культури не буде України»!

– Зараз усі говорять про тарифи, комуналку, ціни. Це, звичайно, важливо, адже людям потрібно виживати, але якщо дамо загнобити свою культуру та мову, нічого не буде. Тоді «незчувшись, опинимося у московському ярмі», як писала Леся Українка, – підкреслив Олег Ляшко. – Ці вибори – це боротьба за українську державність.

І тут же згадує нещодавні події в ПАРЄ:

– Повернення російської делегації до ПАРЄ, це  роз’єднання Європи, наступним кроком про який вони мріють- це зняття російських санкцій, за те що вони окупували Крим і Донбас, за те що вони переслідують і вбивають наших  громадян. Якщо Європа піде шляхом зради, це кінець самої Європи.

Лідера підтримує Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині і додає:

– Олег Ляшко був фактично єдиним парламентським лідером, який захищав Україну в ПАРЄ. На жаль, склалося, як склалося. Однієї людини не достатньо. Але я впевнений: якби була більша парламентська фракція, більше представників ПАРЄ, ми би змогли цьому протистояти. Я надіюсь, так і буде, повірте: можна якісь цінності продати, але це ніколи добром не закінчувалося: ні для європейців, ні для українців.

Велике занепокоєння у лідера партії викликала і концентрація інформаційних телевізійних каналів в одних руках.

– Медведчук скупив 4 інформаційні канали – NewsOne, 112, Zik і Прямий. І треба бути наївними, щоб вірити, що він їх купив за свої гроші. Купівля інформаційних каналів в Україні – це розроблена в Кремлі операція спецслужб за гроші ФСБ та «Газпрому». І Медведчук – виконавець цієї спецоперації, яка ставить собі за мету підрив країни зсередини. Ці вибори – це боротьба за українську державність. Ми не допустимо проросійського реваншу!, – наголосив Ляшко.

З Колодяжного їдуть в Ковельське медичне територіальне об’єднання. Команда Радикальної партії – від депутатів місцевих рад до фракції у Верховній Раді – вибила для закладу субвенцію з держбюджету у розмірі понад півмільйона гривень. За ці кошти провели реконструкцію у травматології та хірургії.

Лідер РПЛ пройшовся палатами та поспілкувався із пацієнтами лікарні. Всі, як один скаржилися на високі ціни на ліки та сподіваються, що Олег Ляшко наведе з цим порядок.

– Людина, коли приходить у лікарню, не повинна виносити останнє з хати, щоб полікуватися. У нас повний бардак із цінами на ліки. Немає ніякого контролю і порядку. Ще й фальшиві ліки продають. 70% медикаментів в Україні – підробка. У Німеччині чи в Польщі за фальшиві ліки – на все життя у тюрму сядеш, а в Україні 500 гривень штрафу заплатив і продовжуй далі труїти людей. Тому відновлення державного контролю за цінами на ліки, 15 років тюрми за продаж фальсифікату, зменшення ПДВ і рентабельності та збільшення фінансування програм лікування важких хвороб – ось наш план по  здешевленню медикаментів в країні», – підкреслив лідер РПЛ.

Далі на політика очікували в місті Рожище. В Домі «Просвіта» не було вільного місця. Динамічний виступ Олега Ляшка люди слухали уважно, адже він торкнувся найболючіших для простого українця тем. І розказав, кого з волинян веде до парламенту.

Зауважує, що веде у Раду команду з простих людей, які живуть поруч з вами, не мажорів, не синів прокурорів чи суддів. Представляючи рожищанам земляка, зазначає:

– Сьогодні інтернатівський хлопець Володя Кравценюк має всі шанси стати народним депутатом завдяки вашій підтримці. Це приклад того, як людина без мішка грошей, блатів, впливових батьків може сама добитися успіху в житті.

– Я радий, що у списку РПЛ до Верховної Ради аж семеро волинян. За це я дуже вдячний Олегу Валерійовичу. За нашу волинську команду я ручаюся. – бере слово Володимир Кравценюк.

Олег Ляшко знову жартує. Каже, що вже були донецькі, вінницькі, тепер будуть волинські.

Хоча й Ляшко поспішає на наступну зустріч, прощаючись з волинянами, охоче ділиться автографами, спілкується та робить селфі.

Зустріч з політиком волиняни ще довго будуть обговорювати між собою у дворах.

Ірина Остапенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів