Олег Ляшко на Волині: «Люди за євробляхи заплатили податку більше, ніж коштує та євробляха!» (відео)

Олег Ляшко на Волині: «Люди за євробляхи заплатили податку більше, ніж коштує та євробляха!» (відео)

«Бюджет треба наповнювати не за рахунок євроблях, а місця робочі треба створювати»,- народний Лідер, перебуваючи з робочим візитом на Волині 25 березня цього року, обурений діями влади, яка хвалиться, що отримала доходи до Пенсійного фонду.«12 мільярдів  гривень мита, яке сплатили власники авто на єврономерах – це грабіж серед білого дня. Євробляхер купив машину за 1 тисячу євро, а змушений заплатити з неї податок на 2 тисячі євро. Державний бюджет отримав ці гроші не за рахунок відновлення економіки, створення нових робочих місць і зростання заробітних плат, а за рахунок додаткових податків. Вся політика нинішньої влади – це нові кредити МВФ і нові податки для українців. Ця політика веде до поразки»,- підкреслив Олег Ляшко.

Люди за євробляхи заплатили податку більше, ніж коштує та євробляха! "Бюджет треба наповнювати не за рахунок євроблях, а місця робочі треба створювати", – обурений Олег Ляшко діями влади, яка хвалиться, що получили доходи до пенсійного фонду.

Publiée par Політ.Волинь sur Mardi 26 mars 2019

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк зазначив, що кандидат в Президенти змінить закон про розмитнення автівок на єврономерах та зробить їхнє розмитнення доступнішим для українців – потрібно буде заплатити максимум 500 доларів США.

«Олег Валерійович  знає, що українці, які придбали авто на єврономерах, зробили це для того, щоб розвивати свій дрібний бізнес, годувати родини. Саме тому він дотримується думки, що державний бюджет потрібно наповнювати не за рахунок тих, хто отримує мінімальну зарплату чи за рахунок «євробляхерів» – казну треба наповнювати за рахунок відновлення економіки, збільшення зарплат і перерахунок пенсій. Це дасть додаткові ресурси для наповнення бюджету Пенсійного фонду і на охорону здоров’я»,- підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів