Олег Ляшко на Волині:«Шкільний обід: борщик з м’ясом, склянка молока та ложечка меду – все має бути за рахунок держави»

Олег Ляшко на Волині:«Шкільний обід: борщик з м’ясом, склянка молока та ложечка меду – все має бути за рахунок держави»

Лідер Радикальної партії, перебуваючи на Волині, в райцентрі Ківерці, залюбки спілкувався з школярами. А їх батькам пояснив? для чого добивається повернути державне фінансування харчування в школи.«Скільки вам батьки дають на обід? 20 гривень, щоб пообідати. В тиждень – це 100 гривень, в місяць – тисяча гривень з мізерного сімейного бюджету, – розмовляв Олег Ляшко зі школярами, які чекали його біля будинку культури.

«А ви ж хочете борщик з м’ясом, склянку смачного молока. А ще потрібно ложечку меду до нього. Щоб було корисно, ситно і смачно. Через те я добиваюсь, аби харчування  в наших школах і садочках було безкоштовним. Щоб батьки  не ламали голову, чим нагодувати дитину. Щоб не здавали своїх синів і дочок в інтернат, бо там годують 5 разів»,- зауважив народний депутат .

«Коли учень ситий, то навчання дається краще. Ми добиваємося, щоб у держбюджеті на наступний рік були передбачені кошти на харчування дітей у школах і дитсадках. Бо сьогодні багато сімей мають низькі доходи і їм нічим годувати своїх дітей. Це має бути функцією держави. Крім того, за рахунок держбюджету кожній дитині щодня у школі мають давати стакан молока і ложку медку. Щоб наші діти були здорові, рожевощокі і не голодували. На дітях не можна економити, бо нам потрібна здорова нація!», – звернувся до ківерчан Олег Ляшко.

«Тато чи мама дає сьогодні дитині 20 гривень на обід.  А якщо діток в родині двоє, або ж троє, це вже 40-60 гривень і більше. Яким має бути бюджет багатодітної родини на Волині, щоб забезпечити повноцінне харчування дітей? Достатнім. Цього і добивається команда РПЛ разом з Олегом Ляшком, вимагаючи для українців гідних соціальних стандартів. Школярі не повинні голодувати, вони мають харчуватись повноцінно. І молоко пити, і медом смакувати. Вони мають рости сильними і витривалими. Бо це  майбутнє нашої держави», – підсумував Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів