Олег Ляшко на Волині: «Те, що сьогодні відбувається з цінами на газ – це грабьож серед білого дня»

Олег Ляшко на Волині: «Те, що сьогодні відбувається з цінами на газ – це грабьож серед білого дня»

«Може, хто забув, з 1 травня знову на 40% піднімають ціну на газ. Тобто вони хочуть, щоб ми з вами платили 15 тисяч гривень за тисячу кубів газу. Де? Хто? Хоч одна людина в цьому залі може заплатити таку ціну? Це ж робиться спеціально, щоб підприємства позакривати, а люди виїхали в Польщу на заробітки»,- обурювався  народний Лідер, перебуваючи в селищі Голоби на Волині.«Я не можу і не буду мовчати, коли влада штучно завищує ціну на український газ і через несправедливі тарифи грабує людей, щоб платити собі мільярдні премії. Чому до посадовців ніяк не доходить, що люди не можуть платити за комуналку більше за свої доходи?»,- продовжив Олег Ляшко.

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк переконаний, що Олегу Ляшку вдасться побороти здирницькі тарифи, тому що він – безкомпромісний і знає, як насправді живуть люди.

«Ми всі бачили, як минулого тижня Лідер Радикальної партії  та його команда намагалися пройти до Кабміну, коли посадовці хотіли продовжити контракт голові «Нафтогазу»? Півтора мільярди гривень вони  вкрали  в українців через свої космічні премії. Мільйони людей останню копійку рахують. Вони залізли в кишені до кожного з нас, а собі мільярдні премії платять і мільйонні зарплати. Саме тому Олег Валерійович  пропонує скасувати рішення уряду, яким встановлено несправедливу ціну на газ, відмінити новий порядок нарахування субсидій . Та повернути до держбюджету мільярдні премій чиновників «Нафтогазу»,- висловив свою думку на  проблему  несправедливих тарифів  Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів