Олег Ляшко на Волині: «Відновлення економіки – це ключ до повернення нашої сили» (відео)

Олег Ляшко на Волині: «Відновлення економіки – це ключ до повернення нашої сили» (відео)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи з робочим візитом на Волині 28 лютого, розповів жителям області  про власну стратегію побудови економіки сильної держави.

«Моя мета – створити державу, де кожна людина  матиме роботу, гідну зарплату,  та –  найголовніше – впевненість в завтрашньому дні»,- окреслив свою мету Олег Ляшко.

«Я добре знаю, чим живе кожен українець. Поверну корову в село, дам роботу людям, не дам продати землю і поверну ваших дітей додому. Щоб ви бачили їх не один раз в рік, а кожен день. Щоб вони реалізували себе в Україні, могли гідно заробляти Україні. А країні силу вернути»,- продовжив свій виступ політик.Народний депутат також наголосив, якщо нинішня влада радикально не змінить економічну політику, за кілька років в Україні не залишиться працюючого населення.

«Волинь рекорди ставить по експорту дешевої робочої сили. Я зміню це все. Купуй українське – плати українцям – такими пріоритетами має керуватись влада. Але цього немає»,-  сказав Олег Валерійович.

За словами народного Лідера, головне сьогодні – відновлення економіки, нові робочі місця, відновлення промислового потенціалу, розвиток тваринництва  в селі.

 «Відновлення економіки – це ключ до повернення нашої сили, а сила України – в людях праці. Тому влада має захищати кожного українця. Натомість з такою політикою влади сьогодні Україну перетворили на мачуху. Людина без блату, мішка грошей чи зав’язків нічого добитися не може. Я йду в Президенти, щоб навести порядок, забрати з базарів молодих хлопців і дівчат та привести їх до влади, дати їм роботу, зарплату і нормальне життя в Україні», – підсумував Олег Ляшко.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів