Олег Ляшко нагадав європейцям в ПАРЄ, що українці життям платять за їх продажність(відео)

Олег Ляшко нагадав європейцям в ПАРЄ, що українці життям платять за їх продажність(відео)

Лідер РПЛ  ще раз нагадав депутатам ПАРЄ, що українці щодня  життям платять за їх продажність  і  про те, чому не можна повертати російську делегацію до Асамблеї.«В ПАРЄ не політична і не економічна криза, як кажуть деякі колеги, а повна деградація. Я спостерігаю за дискусією, яка тут відбувається, і мені стає зрозуміло, чому в Європі пройшла абсолютно непомітно 80-та річниця від Мюнхенської змови. Тому що європейці сьогодні роблять те саме, що 80 років тому робили тодішні лідери Європи, домовляючись із Гітлером. Німецький колега-депутат розповідав про максимальну відвертість і що в німців комплекс вини перед Росією, Червона армія якої звільнила світ від «коричневої чуми». Я хочу нагадати шановному колезі з Німеччини: 10 мільйонів українців віддали своє життя, щоб звільнити нашу землю від нацистів. Сотні сіл було спалено. Поляки, білоруси, українці заплатили найвищу ціну за змову тодішніх лідерів Європи з Гітлером»,- підкреслив Олег Ляшко.

Мій виступ у ПАРЄ. Нагадав європейцям, яку ціну українці щодня платять за їх продажність і чому не можна повертати російську делегацію до Асамблеї.В ПАРЄ не політична і не економічна криза, як кажуть деякі колеги, а повна деградація. Я спостерігаю за дискусією, яка тут відбувається, і мені стає зрозуміло, чому в Європі пройшла абсолютно непомітно 80-та річниця від Мюнхенської змови. Тому що європейці сьогодні роблять те саме, що 80 років тому робили тодішні лідери Європи, домовляючися із Гітлером. Німецький колега-депутат розповідав про максимальну відвертість і що в німців комплекс вини перед Росією, Червона армія якої звільнила світ від "коричневої чуми". Я хочу нагадати шановному колезі з Німеччини: 10 мільйонів українців віддали своє життя, щоб звільнити нашу землю від нацистів. Сотні сіл було спалено. Поляки, білоруси, українці заплатили найвищу ціну за змову тодішніх лідерів Європи з Гітлером. Сьогодні, шановні колеги, ви робите те саме. Ви забули уроки Мюнхену, ви забули, яку ціну платять за змову з агресором і до чого призводить політика умиротворення агресора. Ви видаєте фальшиві лицемірні доклади, пан Кокс, де боїтеся згадати Росію, хоча всім відомо, що ви – головний лобіст Росії. Я вам хочу навести інші цифри. Поки ви сьогодні виступали, 9 людей загинули від російської зброї, це: Роман Федоришин, 1991 року народження, Дмитро Стрекньов, 1997 року народження, Іван Лисиця, 1996 року народження, Яна Червона, відомий в Україні волонтер. Щодня гинуть від російської зброї українські громадяни, цивільні і військові, а ви робите вигляд, що війни немає. Іспанський колега каже: "Не буде діалогу – буде війна". Протріть очі, війна вже в Європі. 6 військових конфліктів за участю Росії: Придністров'я, Абхазія, Осетія, Нагірний Карабах, Крим, Донбас. Скільки ще треба конфліктів, щоб ви зрозуміли, що ваша ялова політика абсолютно безініціативна, абсоютно недієздатна, як раз і приводить до цієї війни і люди за ваші помилки платять життям.Тому я звертаюся до вас: зупиніться! Черчилль в гробу перевертається, коли дивиться на вашу поведінку і на ваші виступи. Зупиніться, припиніть домовлятися з Путіним. Проблема дефіциту бюджету вирішується дуже просто: скоротіть 200 чиновників, які працюють у цій організації. Ніхто в світі цього не помітить, ні ваші виборці, ні ваші країни. Повернення російської делегації помітить увесь світ, тому що це зрада принципів і зрада того, заради чого створювалася організація.

Publiée par Олег Ляшко sur Mercredi 10 avril 2019

«Сьогодні, шановні колеги, ви робите те саме. Ви забули уроки Мюнхену, ви забули, яку ціну платять за змову з агресором і до чого призводить політика умиротворення агресора. Ви видаєте фальшиві лицемірні доклади, пан Кокс, де боїтеся згадати Росію, хоча всім відомо, що ви – головний лобіст Росії. Я вам хочу навести інші цифри. Поки ви сьогодні виступали, 9 людей загинули від російської зброї, це: Роман Федоришин, 1991 року народження, Дмитро Стрекньов, 1997 року народження, Іван Лисиця, 1996 року народження, Яна Червона, відомий в Україні волонтер. Щодня гинуть від російської зброї українські громадяни, цивільні і військові, а ви робите вигляд, що війни немає. Іспанський колега каже: «Не буде діалогу – буде війна»,- продовжив політик.

За словами Олега Ляшка, війна вже в Європі. 6 військових конфліктів за участю Росії: Придністров’я, Абхазія, Осетія, Нагірний Карабах, Крим, Донбас. Скільки ще треба конфліктів, щоб європейці зрозуміли, що їх ялова політика абсолютно безініціативна, абсолютно недієздатна, як раз і приводить до цієї війни і люди за ваші помилки платять життям.

«Тому я звертаюся до вас: зупиніться! Черчилль в гробу перевертається, коли дивиться на вашу поведінку і на ваші виступи. Зупиніться, припиніть домовлятися з Путіним. Проблема дефіциту бюджету вирішується дуже просто: скоротіть 200 чиновників, які працюють у цій організації. Ніхто в світі цього не помітить, ні ваші виборці, ні ваші країни. Повернення російської делегації помітить увесь світ, тому що це зрада принципів і зрада того, заради чого створювалася організація»,- підсумував Лідер РПЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів