Олег Ляшко: «Наш пакет законопроектів «Зробимо ліки дешевшими» знизить їх вартість і відновить соціальну справедливість» (відео)

Олег Ляшко: «Наш пакет законопроектів «Зробимо ліки дешевшими» знизить їх вартість і відновить соціальну справедливість» (відео)

Лідер Радикальної партії разом з однопартійцями зареєстрував  пакет революційних законопроектів, які дозволять знизити вартість медикаментів на 25-30%, а в окремих позиціях – в 3-4 рази. Документи за № 9372, 9373, 9374 об’єднані під загальною назвою «Зробимо ліки дешевшими!» і включають 7 новацій.
«За статистикою 94% опитаних пацієнтів вважають основною проблемою високу вартість ліків. Ціни на ліки в Україні у 2, 3, 4 рази вищі, ніж в Угорщині чи Грузії. Пенсіонери приходять в аптеки, як у музей, плачуть крокодилячими сльозами, бо не мають, за що купити пігулки. І влада нічого не робить, щоб зробити медикаменти доступними для українців. Саме тому я разом з командою зареєстрував пакет законопроектів під назвою «Зробимо ліки дешевшими!» з метою знизити вартість ліків і відновити соціальну справедливість. Щоб кожна людина могла полікуватися і жити довше, бо велике горе для батьків, дітей, рідних_коли хвороба приходить в дім», – наголосив Олег Ляшко.Політик підкреслив, його план – це захист українців та удар по спекулянтам, які наживаються на здоров’ї людей. І закликав владу ухвалити його план здешевлення ліків. Адже новації та ініціативи РПЛ сприятимуть  наведенню порядку в країні і здешевленню вартості ліків.

«До приймальні Волинської обласної організації Радикальної партії часто заходять відвідувачі, які просять одного – зарадити їх біді, допомогти з коштами на лікування. Коли важко хворіє рідна людина, близькі готові на все. Саме тому пакет новацій від нашої політичної сили «Зробимо ліки дешевшими» наважливий.  Олег Ляшко пропонує встановити нульову ставку ПДВ, обмежити рентабельність, запровадити зовнішнє референтне ціноутворення. Також пропонує демонополізувати ринок аптек. Сьогодні аптеки належать 5-7 людям в країні, які за домовленістю встановлюють «космічні» ціни. Також пропонуємо встановити  кримінальну відповідальність за продаж фальшивих ліків», – зазначив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Дієвий план Олега Лящка та колег з фракції РПЛ дасть можливість мільйонам українців отримати доступні ліки, проходити лікування, щасливо жити і радувати своїх рідних і близьких», – підсумував голова обласної організації РПЛ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів