Олег Ляшко: «Наш закон про заборону експорту дров дасть можливість українцям менше витрачатись на опалення і мати альтернативу дорогому газу»

Керівник  фракції РПЛ в парламенті разом із однодумцями зареєстрував законопроект №9475 про заборону експорту дров.

«Наш новий законопроект  дасть можливість  українцям  менше витрачати на опалення і мати реальну альтернативу неймовірно дорогому газу. Також він перекриє контрабанду лісу-кругляку під виглядом дров, яку влада безсовісно кришує, грабуючи українців і перетворюючи нашу чудову  країну на сировинну колонію,- підкреслив Олег Ляшко.


«Сьогодні на Волині машина дров коштує 6-7 тисяч гривень, хоч раніше було вдвічі дешевше. Це сталось через те, що діючий Президент заветував закон Олега Ляшка, де він пропонував заборонити вивезення дров з України. Щороку з України вивозять 4 млн. кубів дров. Внаслідок цього виникає  їх дефіцит, тому наші споживачі і сплачують за них щораз більшу вартість. Так само, маємо значні запаси торфу, що теж є альтернативою недешевому газу, але потрібно нарощувати запаси його видобування. Саме за це виступає Радикальна партія, щоб українці могли менше платити за енергоносії»,- висловив свою думку керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

За словами Лідера РПЛ, парламент має діяти в національних інтересах України та подолати вето Президента.  Адже новий Закон стане серйозним посиленням  мораторію від РПЛ на експорт лісу-кругляку для захисту екології і розвитку промисловості.

Важливо, що Радикальна партія  не дозволить скасувати Закон про мораторій на експорт лісу-кругляка.