Олег Ляшко:«Наша боротьба триває, а наші перемоги – попереду» (відео)

Олег Ляшко:«Наша боротьба триває, а наші перемоги – попереду» (відео)

Лідер Радикальної партії з парламентської трибуни  подякував виборцям, які віддали за нього свої голоси у першому турі.«Більше мільйона українців проголосували за мою кандидатуру. Дорогі однодумці, дякую вам! Ми не підведемо, можете нам вірити.  Наші перемоги, українці, попереду, але перемоги не для того, щоб над вами жартувати чи грабувати вас, як зараз це робиться. А  для того, щоб навести порядок в країні. Це ключове, що сьогодні треба. І ми це зробимо», – підкреслив в своєму виступі Олег Ляшко.

Я дякую кожному з більше мільйона громадян, які підтримали мене на президентських виборах. І поки кандидати у Президенти міряються аналізами, принижуючи Україну перед всім світом, наша команда продовжує боротьбу за українців. Хто б не став новою владою, ми не дамо їм грабувати українців. Наша боротьба триває, а наші перемоги – попереду!

Publiée par Олег Ляшко sur Mardi 9 avril 2019

За словами політика, президентські вибори перетворилися у цирк. Кандидати, які збираються керувати 45-мільйонною країною, змагаються не програмами, не ідеями, а аналізами.

«Яка різниця людям, які сидять без роботи, без зарплати, з порожнім холодильником, не можуть на базарі заробити три копійки, що там за аналізи у тих кандидатів? Вони хочуть від президента одного: сильну економіку, робочі місця, великі зарплати, достойний рівень життя. Саме тому ні я, ні наша команда не підтримуємо жодного з кандидатів. Хто б не був президентом, ми не дамо йому спочивати на лаврах, грабувати українців і будемо жорстко контролювати владу», – підсумував Олег Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів