Олег Ляшко: «Нащо нам імпортний антрацит? Нам треба своє вугілля, видобуте шахтарями з Червонограда і Волині»

Олег Ляшко: «Нащо нам імпортний антрацит? Нам треба своє вугілля, видобуте шахтарями з Червонограда і Волині»

Політик під час свого робочого візиту на Волинь розповів, як буде змінювати нашу країну, аби молодим вернути перспективу, українським аграріям – землю, волинським шахтарям – роботу і гідні зарплату, ветеранам – повагу та заможну старість . А Україні –  конкурентоспроможну економіку та  силу.

На зустріч з Олегом Ляшком приїхали  і нововолинські шахтарі. Вони залишились задоволеними почутим, адже  народний депутат сказав, що підтримувати вугільну галузь Волині.«Замість того, щоб давати роботу шахтарям, нинішня влада купує вугілля в Росії, Африці, Америці. Навіщо нам імпортний антрацит? Нам треба своє вугілля, наприклад, з Червонограда і Волині. Тому уряд для того, щоб дати роботу нашим гірникам, повинен зобов’язати  наші станції купувати тільки українське вугілля. Це дасть додатково 3 мільярди доларів щороку нашим шахтарям. І не треба буде  дотацій з бюджету давати і шахтарі не голодуватимуть», наголосив Олег Ляшко.

«Після цієї зустрічі волинські гірники остаточно  переконались, що Олег Ляшко поверне престиж шахтарській праці. Вони не сидітимуть без роботи і зарплати, матимуть змогу гідно утримувати свої родини. Більше того, він переконаний, що збільшення видобутку власного вугілля, модернізація та інвестування в національну вугільну галузь дозволить суттєво підняти національну економіку і, навіть знизити вартість комунальних тарифів»,- підсумував керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів