Олег Ляшко: «Не буду мовчати, коли влада через несправедливі тарифи грабує людей, щоб платити собі мільярдні премії»

Олег Ляшко: «Не буду мовчати, коли влада через несправедливі тарифи грабує людей, щоб платити собі мільярдні премії»

26 лютого Лідер Радикальної партії зареєстрував в парламенті проект  постанови № 10095 про проведення перевірки обґрунтованості ціни на газ та нарахування штучних боргів українцям за комуналку. Істина має бути встановлена, а винні – покарані!На штучні борги за газ Олегу Ляшку жаліються люди з усіх куточків країни. Одну з таких платіжок сім’ї з міста Прилуки на Чернігівщині  політик показав в парламенті та вимагав від «Нафтогазу» припинити обкрадати українців.

«Я не може і не буду мовчати, коли влада штучно завищує ціну на український газ і через несправедливі тарифи грабує людей, щоб платити собі мільярдні премії. Чому до посадовців ніяк не доходить, що люди не можуть платити за комуналку більше за свої доходи?»,- підкреслив Олег Ляшко.

«Тільки за останній квартал борги наших співвітчизників за комуналку зросли на 30 мільярдів гривень. Ці комунальні рахунки, як каже Олег Ляшко, – це вирок всім розмовам влади про боротьбу із корупцією в нафтогазовій сфері. Посадовці продовжують  нею займатися, нараховуючи «від ліхтаря» заборгованість, щоб потім вимикати опалення через несплату. Саме тому Олег Валерійович  пропонує скасувати рішення уряду, яким встановлено несправедливу ціну на газ, відмінити новий порядок нарахування субсидій . Та повернути до держбюджету 1,4 мільярда гривень премій чиновників «Нафтогазу», – висловив свою думку щодо несправедливих тарифів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів