Олег Ляшко обговорив з Володимиром Гройсманом питання підвищення зарплат і пенсій українцям.

Олег Ляшко обговорив з Володимиром Гройсманом питання підвищення зарплат і пенсій українцям.

Лідер Радикальної партії розповів прем’єру,  де взяти «реактивне паливо» для вітчизняної економіки.
Олег Ляшко провів тривалу телефонну розмову з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, в ході якої закликав його підтримати історичний законопроект радикалів «Купуй українське, плати українцям!»,  який найближчим часом має розглядатися в парламенті і який сприятиме стрімкому економічному зростанню.


«Проти нашого закону виступають усі лобісти, хто хоче, щоб Україна назавжди залишилася бідною сировинною колонією. Наша мета інша – щоб українці мали роботу і гідну зарплату. Наш законопроект – це реактивне паливо для вітчизняної економіки», – зазначив Ляшко.

Ще одне важливе питання, яке Лідер Радикальної партії обговорив з прем’єром – підвищення зарплат і пенсій українцям, яке нерозривно пов’язане з підтримкою національного виробника. Ляшко переконаний, що сильна економіка є запорукою сильної та багатої країни.

«Президент каже, що мінімальна зарплата з нового року буде 4100 гривень. Нехай він поїде до людей і спитає, чи зможуть вони прожити на таку зарплату. На відміну від Порошенка, я з людьми зустрічаюсь часто і кожен з них мені жаліється на копійчані зарплати і пенсії. Саме тому наша команда добивається підвищення доходів українців», – зазначив Ляшко.

Попри шалений спротив влади, Олег Ляшко вимагає підвищити мінімалку до 5000 грн, а зарплати медиків та освітян – хоча б до 15 тисяч гривень.«Нам розказують, що МВФ проти підвищення доходів українців. Та вони завжди будуть проти, бо не хочуть, щоб Україна була сильною. Їм вигідно, щоб ми побиралися і були залежними. Але нам це не вигідно. Наш добробут залежить тільки від нас самих!», – вважає Ляшко.

Прес-служба РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів