Олег Ляшко обурився призначенням начальника Генштабу Хомчака

Олег Ляшко обурився призначенням начальника Генштабу Хомчака

«Винуватець Іловайського котла Руслан Хомчак  –  начальник Генштабу. “Гарний початок» нового Президента»,-  висловив свою думку про це призначення на  власній сторінці у Фейсбуці Олег Ляшко .

За словами політика, ніхто не запитав  у військових, які були на фронті, що вони думають про свого нового керівника.

«Ця людина командувала операцією штурму Іловайська. Через ігнорування ним повідомлень розвідки про прорив російських військ стався Іловайський котел. Генерал Хомчак покинув війська і вийшов з оточення,  в той час, як 90% воїнів, яких він послав в коридор російських військ, загинули, були поранені або потрапили в полон»,- підкреслив народний депутат.

Розслідування Іловайської трагедії, як стверджує Олег Ляшко, було заблоковано Порошенком і його начальником Генштабу Муженком. Ніхто не поніс відповідальності.

«Але – хіба це морально – призначати таку людину командувати військом? І де та «правда про Іловайськ» і справедливе покарання за сотні смертей під Іловайськом і Дебальцевим, про які ще до виборів заявляв радник Володимира Зеленського з питань оборони Іван Апаршин? Суспільство чекає відповіді!»,- підсумував Лідер РПЛ.

Важливо, що Олег Ляшко в Рівному вшанував пам’ять загиблих співвітчизників – жертв політичних репресій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів