Олег Ляшко: «Оце і вся монетизація – подачку раз людям дали, а заберуть у три рази більше»

Олег Ляшко: «Оце і вся монетизація – подачку раз людям дали, а заберуть у три рази більше»

З 1 березня Уряд почав виплачувати українцям житлово-комунальні субсидії готівкою.«Монетизація субсидій – це підкуп виборців. Виплачуючи адресну грошову допомогу, влада не вирішує проблему космічних тарифів, а задобрює громадян перед днем голосування 31 березня. Саме тому я  вимагаю  від влади: а) невідкладно розглянути мій  проект постанови та скасувати рішення Уряду про підвищення цін на газ; б) запровадити мораторій на підвищення вартості житлово-комунальних послуг; в) відправити у відставку голову “Нафтогазу” Андрія Коболєва і повернути вкрадені ним 1,5 мільярди гривень премії; г) переглянути бюджет та підняти людям зарплати і пенсії. Це і є реальне подолання бідності!», – сказав Олег Ляшко.

За словами політика, зараз людям дають гроші, а після виборів принесуть рахунки ще більші, ніж сьогодні. Заборгованість по сплаті житлово-комунальних послуг тільки зростатиме, бо люди витрачатимуть гроші на перше необхідне – їжу, ліки та одяг, а не за призначенням.

«Відповідно до Меморандуму з МВФ, з 1 травня відбудеться підвищення цін на газ на 40% і з 1 вересня – іще на 30%. Це означає, що тарифи знову будуть зростати. У державному бюджеті коштів на додаткові субсидії не передбачено. Оце і вся монетизація – подачку раз людям дали, а заберуть у три рази більше»,- обурився народний Лідер.Як зазначив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, вирішити проблему може ухвалення запропонованої Олегом Ляшком Постанови про скасування рішення Уряду про підвищення цін на газ, а також збільшення видобутку українського газу, який у повному обсязі має спрямовуватися на потреби ЖКГ.

«Родина повинна платити за комуналку не більше 15% свого доходу. Все, що вище – має компенсувати держава за рахунок  субсидії з держбюджету. Замість уявної боротьби з бідністю влада має займатися наближенням тарифів до реальних, щоб українці могли їх сплачувати. Для цього потрібно встановити мораторій на збільшення вартості житлово-комунальних послуг, а також повернути до держбюджету 1,5 мільярда гривень премії керівників «Нафтогазу». Саме цього добивається Олег Ляшко разом зі своєю командою», – підкреслив Володимир Кравценюк.

«Все, що сьогодні відбувається з так званою монетизацією субсидій – не боротьба з бідністю, а обман і підкуп людей. Втім, Олег Ляшко радить усім українцям брати ці гроші. Корупціонери у владі вкрали мільярди, то хай хоч по пару тисяч людям віддадуть»,- підсумував голова обласної організації РПЛ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів