Олег Ляшко: « Пані Меркель, зупиніть будівництво Північного потоку-2»

3 грудня в місті Києві відбулась звітна конференція Радикальної партії. Виступаючи зі звітом за 4 роки роботи в парламенті, Лідер нашої політичної сили  закликав західних партнерів України перейти від слів до діла і зупинити будівництво Північного потоку-2.

«Я закликаю фрау Меркель, яка добуває останній термін, зробити добру справу для того, щоб залишитися назавжди в історії Європи і Німеччини. Зупиніть будівництво «Північного потоку-2»! Зупиніть це будівництво, яким ви саджаєте на російську наркоманську голку не тільки Німеччину, а й всю Європу. Цим ви ставите під загрозу безпеку всього світу», – особисто звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель Олег Ляшко.

Політик наголосив на тому, що наші німецькі партнери мають перейти від слів до реальних справ, за які будуть вдячні всі українці.

«Я закликаю наших німецьких партнерів перейти від слів до діла: не робити заяви, про які завтра усі забудуть, а робити справи, які увійдуть у віка. Або, як Герострат, який спалив храм, або, як людина, яка достойно увійшла в історію Європи і Німеччини, як Гельмут Коль, який об’єднав Німеччину», – підсумував  майбутній народний президент.